Analiza kolorystyczna online

Odkryj kolory harmonizujące z Twoją urodą

Spójność w szafie zaczyna się od koloru.

Inwestycja 738,- 

Poznanie kolorów współgrających z Twoją urodą, to punkt wyjścia do tworzenia idealnie dobranych stylizacji i promiennego wyglądu.

Znając kolory, które do Ciebie pasują łatwiej o trafne, szybkie i satysfakcjonujące zakupy.

Kolor to siła i energia, która przyciąga ludzi i komunikuje światu, kim jesteś. Wykorzystaj jego moc!

Basic

Analiza kolorystyczna online 

Czy w Twojej szafie brakuje koloru? A może nie jesteś pewna, które barwy najlepiej do Ciebie pasują? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś „tak”, to analiza kolorystyczna jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Przeprowadzam ją wyłącznie online.

Natalia Bamber-Laskowska - analiza kolorystyczna online

Czy wiesz, że noszenie niewłaściwych kolorów wpływa negatywnie na Twój wygląd?

Szafy większości moich klientek wypełnione są ubraniami w kolorach, które lubią lub, w których czują się bezpiecznie. Niestety ulubione barwy nie zawsze są tymi pasującymi do naszego typu urody. Czasem wystarczy drobna zmiana odcienia, by wywołać efekt WOW! Innym razem niezbędna jest całkowita zmiana kolorystyki.

Dobrze wystylizowana kobieta potrafi wybierać pasujące do niej kolory, które wzajemnie się uzupełniają i tworzą zrównoważony wygląd.

Nieodpowiednio dobrane barwy ubrań:

 • podkreślają niedoskonałości cery (cienie pod oczami, przebarwienia, zmarszczki),
 • sprawiają, że skóra wygląda na niezdrową, ziemistą i zmęczoną,
 • potrafią dodać kilogramów i lat.

Właściwe kolory stylizacji:

 • dają efekt pięknego, świeżego, promiennego wyglądu,
 • poprawiają samopoczucie,
 • podbijają i podkreślają kolor oczu,
 • odmładzają i dodają uroku.

Na czym polega analiza kolorystyczna?

Podczas analizy kolorystycznej pracuję, wykorzystując ponad 100 specjalnych chust w różnych barwach, ram kolorystycznych z odcieniami skóry i włosów oraz ponad 900 kolorowymi kartonikami.

Określam, które kolory będą harmonizować z naturalnymi odcieniami skóry. Przygotowuję indywidualną paletę barw, na których oparta będzie Twoja garderoba oraz gamę odcieni potrzebnych do koloryzacji włosów czy wykonania makijażu.

Analiza kolorystyczna - Natalia Bamber-Laskowska
Analiza kolorystyczna - Natalia Bamber-Laskowska

Dzięki analizie kolorystycznej dowiesz się:

 • Jakie kolory ubrań, włosów i kosmetyków do makijażu pasują do Twojego typu urody, podkreślą ją i sprawią, że będziesz wyglądała korzystniej.
 • Jakich kolorów unikać, gdyż nie są dla Ciebie odpowiednie.
 • Jak dobierać biżuterię.
 • Jakie desenie są dla Ciebie właściwe.
 • Jak nosić kolory z Twojej palety, aby uzyskać maksymalny efekt na najlepszych obszarach ciała.
 • Jak używać ciemnych, jasnych i casualowych kolorów.
 • Jak noszenie odpowiednich kolorów we właściwym czasie poprawia nastrój i samopoczucie.

W efekcie stworzysz spójną kolorystycznie garderobę, a z zakupionych ubrań łatwo skomponujesz niebanalne stylizacje podkreślające Twojej atuty.

Połączenie wiedzy o kolorach z analizą sylwetki sprawi, że będziesz doskonale wyglądać, świetnie się czuć i podobać się sobie.

Czy odpowiednio dobrane kolory sprawią, że poczuję się piękna?

Moja odpowiedź brzmi „tak”, jeśli poprzez słowo ‘piękna’ rozumiesz promienną i zdrową cerę oraz niebanalny wygląd.

Analiza kolorystyczna stała się hitem w latach 80. Kobiety robiły zakupy wyłącznie ze spersonalizowaną paletą kolorów, chcąc uzyskać efekt pasujący do nich od stóp do głów.

Współpracując ze mną, również możesz otrzymać paletę barw pomocną w doborze odpowiedniej kolorystyki ubrań podczas zakupów.

Personalna stylistka Natalia Bamber-Laskowska - efekty pracy
Personalna stylistka Natalia Bamber-Laskowska - efekty pracy

Jak przebiega analiza kolorystyczna online?

Analizę kolorystyczną online przeprowadzam po wcześniejszym ustaleniu terminu i opłaceniu usługi. Wówczas poproszę Cię o przesłanie na mój adres email: natalia@bamberlaskowska.pl od 4 do 5 zdjęć wysokiej rozdzielczości, ze zbliżeniem, w neutralnym świetle. Jeśli okaże się, że na podstawie przesłanych zdjęć nie mogę precyzyjnie określić Twojego typu kolorystycznego, poproszę o kolejne.

Aby w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom, będę również potrzebowała informacji o sezonie, którym według Ciebie jesteś (wiosna, lato, jesień, zima) oraz ewentualnym wyniku wcześniejszej analizy kolorystycznej, jeśli miałaś ją przeprowadzoną.

Gdy będę miała odpowiedniej jakości zdjęcia, przejdę do analizy. Najpierw analizuję naturalną kolorystykę, a następnie porównuję ją z różnymi skalami i paletami kolorów, aby określić najlepsze dopasowanie.

W ciągu 5 – 7 dni roboczych (licząc od przesłania zdjęć) otrzymasz e-maila ze swoim sezonem kolorystycznym.

Odpowiednio dobrane kolory to korzyści w postaci:

 • Wyrównanego i podkreślonego kolorytu skóry,
 • Mniej widocznych zmarszczek, przebarwień i cieni pod oczami,
 • Promiennego wyglądu,
 • Łagodniejszych rysów twarzy,
 • Dobrego samopoczucia,
 • Doskonałego wizerunku.
Personalna stylistka Natalia Bamber-Laskowska - efekty pracy

Sprawdź, co inni Sądzą o Analizie Kolorystycznej

Analiza kolorystyczna – poznaj opinie moich klientek

Byłam zmęczona moją czarno-biało-szarą, smutną szafą, gdzie kolor gościł naprawdę od święta…

Największym wyzwaniem była świadomość, że mogę usłyszeć, że moje ulubione kolory wcale do mnie nie pasują i żeby dobrze wyglądać, powinnam nosić kolory, w których źle się czuję..

W trakcie analizy kolorystycznej pani Natalia uświadomiła mi, że ostre, zdecydowane, nasycone kolory to zdecydowanie nie moja bajka. Zaczęłam życzliwym okiem patrzeć na kolory stonowane, w których wydawało mi się wcześniej, że wyglądam blado… jednak p. Natalia pokazała mi za pomocą chust, jak zestawiać ze sobą kolory, które części garderoby powinny być w których kolorach, na jakie ewentualnie ekstrawagancje mogę sobie pozwolić.

Analiza kolorystyczna była bardzo dokładnie przeprowadzona. Pani Natalia na bieżąco omawiała typy kolorystyczne i razem omawiałyśmy kolejne przykładane do mojej twarzy kolory chust. Z wybranych kolorów powstała paleta,z której p. Natalia usunęła jeszcze kolory, które nie do końca pasowały do pozostałych. Dzięki temu powstała finalna paleta, a p. Natalia wytłumaczyła mi, w których kolorach powinny być poszczególne elementy garderoby.

Marta z Warszawy


Miałam ogromną przyjemność mieć zrobioną analizę kolorystyczną przez Natalię. Jest ona bardzo profesjonalną stylistką, jej podejście jest przyjacielskie i ciepłe. Interesuje ją sam projekt ale nawet bardziej to z kim pracuje, co dana osoba lubi, jaki ma styl życia i swoje propozycje do tego dostosowuje.
Jestem bardzo zadowolona z usługi i już poleciłam ją kilku bliskim mi osobom. Szczerze polecam Natalię jako stylistkę i doradczynię wizerunkową wszystkim zainteresowanym.
Anna Gościmska

Sales & Marketing Manager, Ekoenergetyka-Polska S.A.

Bardzo dziękuje Natalii za analizę kolorystyczną. Od dziś już tylko trafione zakupy. No i czeka mnie detoks szafy. To inwestycja na lata. Baaardzo polecam Natalię Bamber-Laskowską, mega profesjonalna przemiła doradca wizerunkowy.

Monika Radziszewska

Specjalista psychiatra


Kocham moją paletkę kolorów! Dziękuje Natalii Bamber-Laskowskiej za profesjonalną, przemiłą współpracę!! Dzień z Tobą odmienił moją szafę, styl i całą garderobę.
Maria Ernst-Zduniak

Właściciel firmy, Domowe Metamorfozy - decluttering i home staging


Pani Natalia to osoba uśmiechnięta, sympatyczna, która w pełni oddaje się temu, co robi. Wspaniała i profesjonalna analiza oraz wiele cennych wskazówek, dotyczących kolorystyki na różne okazje. Polecam wszystkim paniom, chcącym odnaleźć swoje kolory.
Anna Bodnar, MBA

Director of Distribution Development, Ekoenergetyka-Polska S.A.

FAQ – ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Analiza kolorystyczna online – najczęstsze pytania

Czy dobrana podczas analizy kolorystycznej paleta kolorów będzie pasowała zarówno latem jak i zimą?

Tak! Niezależnie od tego, czy latem skóra nabierze pięknej opalenizny, czy będzie bardziej naturalna zimą, paleta będzie współgrała z Twoją urodą.

Kiedy kolory przestaną do mnie pasować?

Kolory zawarte w palecie z czasem pewnie się zmienią, ale nie drastycznie, ponieważ nasza uroda również nie zmienia się gwałtownie. Wyjątkiem są sytuacje takie jak: wyraźna zmiana koloru włosów lub założenie soczewek kontaktowych zmieniających odcień tęczówki. Wtedy dobrze jest zastanowić się nad ponownym dopasowaniem palety u kolorystki.

Czy za analizę kolorystyczną płacę z góry, czy po jej wykonaniu?

Usługa jest płatna z góry. Pracę nad analizą kolorystyczną zaczynam, gdy otrzymam zapłatę i Twoje zdjęcia. Nie określam terminu na przesłanie zdjęć. Twoje zamówienie pozostanie otwarte, dopóki ich nie otrzymam.

Nie mieszkam w Warszawie, czy mogę zamówić analizę kolorystyczną?

Tak! Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest analiza kolorystyczna online, którą przeprowadzam na podstawie przesłanych zdjęć. Jest ona szybsza niż analiza stacjonarna, a jej efekty są takie same.

Napisz do mnie natalia@bamberlaskowska.pl