Kolory, które ci służą

Analiza kolorystyczna

  • Kupujesz podobne, niemal identyczne ubrania pod kątem kolorystycznym?
  • Chciałabyś coś zmienić, ale nie wiesz jak wprowadzić nowe kolory, które byłyby spójne z Twoim wizerunkiem?

Dostaniesz ode mnie kompletne informacje dotyczące odcieni kolorów pasujących do Twojej urody, stylu życia czy okazji. Uporządkowana wiedza gwarantuje Ci udane zakupy.

Oszczędzisz czas bo już będziesz wiedziała po który wieszak sięgnąć więc czas poświęcony zakupom znaczne się skróci. Już nie będziesz musiała zwracać rzeczy bo Twoje wybory będą poparte wiedzą.

Oszczędzisz pieniądze bo paleta kolorów jaką dla Ciebie skomponuję będzie zgodna z Twoim typem kolorystycznym, a co za tym idzie już nie będzie ubrań wiszących w szafie z metkami, które do niczego nie pasują.

Twoja inwestycja: 400

Jak to wygląda krok po kroku?

Umawiamy spotkanie - bo najlepiej zobaczyć się na żywo

Po ustaleniu terminu, spotykamy się na żywo, aby sprawdzić jak Twój odcień skóry reaguje na poszczególne kolory.

Analiza kolorystyczna - jak Twoja skóra reaguje na kolory

Podczas spotkania wykorzystuję kolorowe chusty, koła z odcieniami skóry, a także tablice. Sprawdzamy również jak Twoja skóra zachowuje się w określonych kolorach zarówno w świetle naturalnym jak i sztucznym.

Podsumowanie - otrzymujesz ode mnie raport ze wskazówkami

Podczas naszego spotkania poznajesz kolory odpowiednie do stworzenia zarówno jasnej jak i ciemnej bazy ubraniowej, kolory casual, kolory bieli dopasowane do Twojej karnacji, ale też kolor włosów, który będzie korespondował z Twoją urodą. Wszystkie te informacje uzyskasz ode mnie po spotkaniu w postaci podsumowującego raportu abyś zawsze mogła do nich wrócić.

Gotowa na kolorystyczną rewolucję?