basic

Analiza kolorystyczna stacjonarnie/online

 • Czy chowasz się za ciemnymi kolorami?   
 • Czy sięgasz po łatwy do połączenia odcień? 
 • Może nie wiesz, które kolory sprawiają, że wyglądasz najlepiej?   
 • A może nie wiesz, jak nosić kolor?

Mówi się, że stworzenie jednolitego odcienia skóry sprawia, że ​​ktoś wygląda atrakcyjnie, jak tylko może.   

Niektóre kobiety nie mają czasu lub nie chcą korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, więc wybierają odpowiednie kolory, aby ich skóra wyglądała młodziej, promienniej i zdrowiej.   

Odkrywanie swoich prawdziwych kolorów i zrozumienie, w jaki sposób kolory mogą poprawić nastrój i zmienić sposób, w jaki ludzie reagują na Ciebie, to fascynująca podróż. 

Pracuję nad oceną Twojej skóry – czy ma ciepłe czy chłodne odcienie. Tworzę idealne palety kolorów, odcienie które musisz mieć, i których powinnaś absolutnie unikać.

Noszenie niewłaściwych kolorów może mieć negatywny wpływ na Twoją skórę:

 • podkreśli jej nierówności, cienie pod oczami
 • nada jej niezdrowego, surowego wyglądu
 • potrafi dodać kilogramów 
 • podkreśli zmęczenie na twarzy 

Noszenie odpowiednich kolorów może odwrócić to wszystko, zapewniając jednocześnie poprawę samopoczucia.  Kolor jest pochłaniany przez oczy, a noszenie odpowiednich kolorów przynosi fizyczne i emocjonalne korzyści.

Podzielę się z Tobą informacjami:

 • Jak noszenie odpowiednich kolorów we właściwym czasie może poprawić nastrój
 • Jak nosić kolor, aby wyglądać młodziej i zdrowiej
 • W jaki sposób używać koloru, aby wzmocnić samopoczucie
 • Jak nosić kolory z Twojej palety, aby uzyskać maksymalny efekt na najlepszych obszarach ciała
 • Jak używać ciemnych, jasnych i casualowych kolorów
 • Połączenie wiedzy o kolorze i analiza sylwetki, jest potężnym narzędziem, które sprawi, że będziesz wyglądać jak najlepiej.

Czy właściwe kolory sprawią, że poczuję się piękną?

Jeśli poprzez słowo piękną, rozumiesz promienną i zdrową cerę, to oczywiście, że tak!

Analiza kolorystyczna stała się hitem w latach 80-tych, a kobiety robiły zakupy wyłącznie ze spersonalizowaną paletą kolorów, zwłaszcza jeśli chciały uzyskać efekt pasujący do nich od stóp do głów.

Na czym polega analiza kolorystyczna?

Podczas spotkania pracuję używając ponad 100 specjalnych chust, ram kolorystycznych z odcieniami skóry i włosów, ale również mając do dyspozycji ponad 900 kartoników z  kolorami. Określam, które kolory będą harmonizować z naturalnymi odcieniami skóry oraz przygotowuję gamę odcieni potrzebnych przy koloryzacji włosów, czy produktów do wykonania makijażu i oczywiście tworzę paletę kolorów, na których oparta będzie Twoja garderoba.

Jakie są trwałe efekty znalezienia Twoich kolorów?

♦ Nauczysz się, jak świetnie wyglądać przez cały czas i nawet bez makijażu nosić wybrane kolory z pewnością.

♦ Poznasz odpowiednie kolory, aby wiedzieć jak się ubrać, szczególnie do pracy i przy specjalnych okazjach, eliminując wpadki!

♦ Usuniesz wszelkie kosztowne błędy kolorystyczne na przyszłych zakupach.

♦ Będziesz natychmiast wiedziała jaki negatywny i pozytywny wpływ mają różne kolory na Twój wygląd.

♦ Obiecuję, że sprawię, że poczujesz się pozytywnie i pewnie z kolorami, które podkreślą Twoje naturalne piękno, a pokażę Ci, których powinnaś unikać. I na pewno dam Ci alternatywę dla czarnego.

Odpowiednie kolory:

wyrównują koloryt skóry,

zmniejszają widoczność zmarszczek, przebarwień i cieni pod oczami,

√ pomagają cerze wyglądać bardziej promiennie,

√ łagodzą rysy twarzy,

√ sprawiają wygląd dobrego samopoczucia.

 

Szafy większości ludzi wypełnione są kolorami, które lubią lub w których czują się bezpiecznie, a nie kolorami, które faktycznie do nich pasują. A najczęściej wybierana jest czerń i szarość!

Prawda jest jednak taka, że ​​niewłaściwe kolory mogą w rzeczywistości mieć bardzo negatywny i  postarzający wpływ na twarz, rzucając cienie, wyolbrzymiając nierówny koloryt skóry i sprawiając, że cera wygląda na matową, zmęczoną, wyczerpaną, surową, płaską, brudną lub ziemistą. Gdy się starzejemy, nasza skóra również się starzeje i powinnyśmy dokonywać właściwych wyborów kolorystycznych, jeśli nie chcemy wyglądać na starszą, nie tylko w naszych ubraniach, ale także w naszym kolorze włosów czy makijażu.

Dobrze wystylizowana kobieta wybiera  kolory, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc zrównoważony wygląd, w wyniku czego kupuje ubrania, które dobrze do siebie pasują, które mogą być różnie zestawiane i dopasowywane z sezonu na sezon, i zawsze będą do niej pasowały.

Doskonale rozumiem,  jakie pozytywne efekty przynosi noszenie odpowiednich kolorów, nie tylko pod względem wizualnym, ale także dla Twojej pewności siebie. Od pokazania idealnego czerwonego odcienia szminki, przez idealny nude czy wyrazisty kolor buta.

Nauczę Cię współczesnego podejścia do noszenia właściwych kolorów, niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, która kocha kolor, czy osobą, która potrzebuje więcej czasu by je polubić.

 

“Byłam zmęczona moją czarno-biało-szarą, smutną szafą, gdzie kolor gościł naprawdę od święta…

Największym wyzwaniem była świadomość, że mogę usłyszeć, że moje ulubione kolory wcale do mnie nie pasują i żeby dobrze wyglądać, powinnam nosić kolory, w których źle się czuję..

W trakcie analizy pani Natalia uświadomiła mi, że ostre, zdecydowane, nasycone kolory to zdecydowanie nie moja bajka. Zaczęłam życzliwym okiem patrzeć na kolory stonowane, w których wydawało mi się wcześniej, że wyglądam blado… jednak p. Natalia pokazała mi za pomocą chust, jak zestawiać ze sobą kolory, które części garderoby powinny być w których kolorach, na jakie ewentualnie ekstrawagancje mogę sobie pozwolić.

Analiza kolorystyczna była bardzo dokładnie przeprowadzona. Pani Natalia na bieżąco omawiała typy kolorystyczne i razem omawiałyśmy kolejne przykładane do mojej twarzy kolory chust. Z wybranych kolorów powstała paleta,z której p. Natalia usunęła jeszcze kolory, które nie do końca pasowały do pozostałych. Dzięki temu powstała finalna paleta, a p. Natalia wytłumaczyła mi, w których kolorach powinny być poszczególne elementy garderoby.”

Marta z Warszawy

FAQ – najczęstsze pytania

A co jeśli zaproponowane kolory nie będą mi się podobały?

Jeszcze mi się nie zdarzyło, aby wybrane przeze mnie kolory nie spodobały się klientkom. Podczas analizy możesz śmiało obserwować w lusterku wpływ kolorów na skórę. W trakcie analizy również omawiam dlaczego ten konretny kolor pasuje a dlaczego nie pasuje. 

Czy będę umiała wprowadzić nowe kolory do szafy?

Oczywiście! Jeśli nie chcesz od razu korzystać z całej palety kolorów dobranych tylko i wyłącznie do Twojego typu urody, to wskażę Ci takie od których będziesz mogła zacząć by powoli, przyzwyczajając się do nowych kolorów, zestawiać je z tymi co masz w szafie. 

Czy poznam kolory, których będę musiała unikać?

Tak, jest to również ważna informacja w całej analizie kolorystycznej. Poznasz nie tylko swoje kolory, ale również zwrócę uwagę, których zdecydowanie powinnaś unikać. Dowiesz się również jaki kontrast jest odpowiedni dla Twojej urody. 

 

Najlepszymi kolorami są te,

w których świetnie wyglądasz…