BASIC

 

Analiza kolorystyczna stacjonarnie/online

 • Czy w Twojej szafie brakuje koloru?   
 • A może nie jesteś pewna, czy Twoje wybory są dla Ciebie dobre?
 • Masz trudności w wyborze koloru w trakcie zakupów?

Mówi się, że stworzenie jednolitego odcienia skóry sprawia, że ​​ktoś wygląda atrakcyjnie, jak tylko może. Niektóre kobiety nie mają czasu lub nie chcą korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, więc wybierają odpowiednie kolory, aby ich skóra wyglądała młodziej, promienniej i zdrowiej.

Odkrywanie swoich prawdziwych kolorów i zrozumienie, w jaki sposób kolory mogą poprawić nastrój i zmienić sposób, w jaki ludzie reagują na Ciebie, to fascynująca podróż.

Pracuję nad oceną Twojej skóry – czy ma ciepłe czy chłodne odcienie. Tworzę idealne palety kolorów, odcienie które musisz mieć, i których powinnaś absolutnie unikać.

 

Noszenie niewłaściwych kolorów może mieć negatywny wpływ na Twoją skórę:

 • podkreśli jej nierówności, cienie pod oczami
 • nada jej niezdrowego, surowego wyglądu
 • potrafi dodać kilogramów
 • podkreśli zmęczenie na twarzy

Noszenie odpowiednich kolorów może odwrócić to wszystko, zapewniając jednocześnie poprawę samopoczucia. Kolor jest pochłaniany przez oczy, a noszenie odpowiednich kolorów przynosi fizyczne i emocjonalne korzyści.

 

Podzielę się z Tobą informacjami:

 • Jak noszenie odpowiednich kolorów we właściwym czasie może poprawić nastrój
 • Jak nosić kolor, aby wyglądać młodziej i zdrowiej
 • W jaki sposób używać koloru, aby wzmocnić samopoczucie
 • Jak nosić kolory z Twojej palety, aby uzyskać maksymalny efekt na najlepszych obszarach ciała
 • Jak używać ciemnych, jasnych i casualowych kolorów
 • Połączenie wiedzy o kolorze i analiza sylwetki, jest potężnym narzędziem, które sprawi, że będziesz wyglądać jak najlepiej.

Czy właściwe kolory sprawią, że poczuję się piękną?

Jeśli poprzez słowo piękną, rozumiesz promienną i zdrową cerę, to oczywiście, że tak!

Analiza kolorystyczna stała się hitem w latach 80-tych, a kobiety robiły zakupy wyłącznie ze spersonalizowaną paletą kolorów, zwłaszcza jeśli chciały uzyskać efekt pasujący do nich od stóp do głów.

 

Na czym polega analiza kolorystyczna?

Podczas spotkania pracuję używając ponad 100 specjalnych chust, ram kolorystycznych z odcieniami skóry i włosów, ale również mając do dyspozycji ponad 900 kartoników z kolorami. Określam, które kolory będą harmonizować z naturalnymi odcieniami skóry oraz przygotowuję gamę odcieni potrzebnych przy koloryzacji włosów, czy produktów do wykonania makijażu i oczywiście tworzę paletę kolorów, na których oparta będzie Twoja garderoba.

 

Zdecydowałaś się na analizę kolorystyczną online?

 1. Kontaktujesz się ze mną i sprawdzamy dostępność terminów.
 2. Po ustaleniu terminu realizacji i zakupie usługi, wysyłasz na mój adres email natalia@bamberlaskowska.pl 4 do 5 zdjęć ze zbliżeniem w wysokiej rozdzielczości. Być może będzie potrzebne przesłanie większej ilości zdjęć, jeśli stwierdzę, że na podstawie przesłanych zdjęciach nie mogłabym precyzyjnie określić typu kolorystycznego.
  Aby lepiej sprostać Twoim oczekiwaniom, proszę również o uwzględnienie w swoim mailu sezonu, którym według Ciebie jesteś lub jeśli na wcześniejszych konsultacjach uzyskałaś już wynik analizy kolorystycznej, podziel się nim ze mną.
 3. Gdy już będę miała odpowiednie i zatwierdzone zdjęcia, przejdę do ich analizy. Robię to, najpierw analizując naturalną kolorystykę, a następnie porównując ją z różnymi skalami i paletami kolorów, aby określić najlepsze dopasowanie.
 4. W ciągu 5 do 7 dni roboczych (od przesłania zdjęć) otrzymasz e-mail ze swoim sezonem kolorystycznym.

Jakie są zalety znalezienia Twoich kolorów?

♦ Najważniejszą zaletą indywidualnej analizy kolorów jest określenie takich odcieni, które naprawdę podkreślą Twoje naturalne piękno. Jeśli czujesz, że przez większość czasu wyglądasz ponuro, przyczyną może być Twoja garderoba.

♦ Indywidualna analiza kolorów identyfikuje Twoje najlepsze (i najgorsze) kolory. Mając tę ​​wiedzę w ręku, możesz stworzyć spójną paletę kolorów swojej garderoby i stylizacji. A to oznacza, że ​​będziesz mogła z łatwością łączyć i dopasowywać wszystkie swoje ubrania.

♦ Twoja szafa nie jest jedynym miejscem, w którym liczą się kolory. Analiza kolorystyczna pomoże w określeniu najlepszych kolorów włosów i makijażu.

 

Odpowiednie kolory:

wyrównują koloryt skóry,

zmniejszają widoczność zmarszczek, przebarwień i cieni pod oczami,

pomagają cerze wyglądać bardziej promiennie,

łagodzą rysy twarzy,

sprawiają wygląd dobrego samopoczucia.

 

Szafy większości ludzi wypełnione są kolorami, które lubią lub w których czują się bezpiecznie. Niestety większość kolorów wypełniających szafę, nie są odcieniami, które faktycznie do nich pasują.

 

Niewłaściwe kolory mogą mieć bardzo negatywny i postarzający wpływ na twarz, rzucając cienie, wyolbrzymiając nierówny koloryt skóry i sprawiając, że cera wygląda na matową, zmęczoną, wyczerpaną, surową, płaską, brudną lub ziemistą.

 

Gdy się starzejemy, nasza skóra również się starzeje i powinnyśmy dokonywać właściwych wyborów kolorystycznych, jeśli nie chcemy wyglądać na starszą, nie tylko w naszych ubraniach, ale także w naszym kolorze włosów czy makijażu.

 

Dobrze wystylizowana kobieta wybiera kolory, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc zrównoważony wygląd, w wyniku czego kupuje ubrania, które dobrze do siebie pasują, które mogą być różnie zestawiane i dopasowywane z sezonu na sezon, i zawsze będą do niej pasowały.

 

Pokażę Ci na czym polega aktualne podejście do noszenia kolorów, niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, która kocha kolor, ale nie jest pewna czy dobrze je wybiera, czy osobą, która chce powoli wprowadzać kolor do swojej garderoby.

“Byłam zmęczona moją czarno-biało-szarą, smutną szafą, gdzie kolor gościł naprawdę od święta…

Największym wyzwaniem była świadomość, że mogę usłyszeć, że moje ulubione kolory wcale do mnie nie pasują i żeby dobrze wyglądać, powinnam nosić kolory, w których źle się czuję..

W trakcie analizy pani Natalia uświadomiła mi, że ostre, zdecydowane, nasycone kolory to zdecydowanie nie moja bajka. Zaczęłam życzliwym okiem patrzeć na kolory stonowane, w których wydawało mi się wcześniej, że wyglądam blado… jednak p. Natalia pokazała mi za pomocą chust, jak zestawiać ze sobą kolory, które części garderoby powinny być w których kolorach, na jakie ewentualnie ekstrawagancje mogę sobie pozwolić.

Analiza kolorystyczna była bardzo dokładnie przeprowadzona. Pani Natalia na bieżąco omawiała typy kolorystyczne i razem omawiałyśmy kolejne przykładane do mojej twarzy kolory chust. Z wybranych kolorów powstała paleta,z której p. Natalia usunęła jeszcze kolory, które nie do końca pasowały do pozostałych. Dzięki temu powstała finalna paleta, a p. Natalia wytłumaczyła mi, w których kolorach powinny być poszczególne elementy garderoby.”

Marta z Warszawy

Wybierz pakiet, który odpowie na Twoje potrzeby

FAQ – najczęstsze pytania

Czy dobrana paleta kolorów będzie mi pasowała zarówno latem jak i zimą?

Jak najbardziej! Niezależnie od tego czy Twoja skóra nabierze latem pięknej opalenizny czy będzie bardziej naturalna zimą, paleta będzie współgrała z Twoją urodą. 

Kiedy kolory przestaną do mnie pasować?

Kolory zawarte w palecie z czasem pewnie się zmienią, ale nie drastycznie ponieważ nasza uroda również nie zmienia się drastycznie. Wyjatkiem są takie sytuacje jak wyraźna zmiana koloru włosów albo założenie soczewek kontaktowych, które zmieniają odcień tęczówki. Wtedy faktycznie dobrze jest zastanowić się nad poprawieniem palety u profesjonalisty.

Czy za usługi płacę z góry czy później?

Usługi są płatne z góry. Zacznę pracę nad Twoją analizą, gdy otrzymam płatność i Twoje zdjęcia. Nie ma terminu na przesłanie zdjęć. Twoje zamówienie pozostanie otwarte, dopóki ich nie otrzymam.

Nie mieszkam w Warszawie, czy nadal mogę zamówić analizę kolorów?

Tak! To jest internetowa analiza kolorów, w której analizuję Twoje zdjęcia. Jest to szybsze, niż analiza stacjonarna, ale wyniki są takie same.

Najlepszymi kolorami są te, w których świetnie wyglądasz…

Zadzwoń i zarezerwuj termin

+48 664 049 492