BASIC

Analiza sylwetki stacjonarnie/online

  • Nie jesteś pewna czy wybierasz właściwy krój spodni?

  • A może nie wiesz czy dobierasz w prawidłowy sposób buty do stylizacji?

  • Masz trudności z dopasowaniem fasonu sukienki do figury?

  • Zastanawiasz się czy golf jest dla Ciebie trafnym rozwiązaniem?

Jesteś w dobrym miejscu jeśli masz zamiar stworzyć spójną garderobę, która będzie zawierała fasony komfortowe a zarazem dobrane do Twojej figury.

Dzięki wartościowym informacjom na temat swojej sylwetki będziesz precyzyjnie wybierać fasony i dodatki, w których zyskasz uznanie. Których noszenie sprawi Ci wielką przyjemność, a Twoje poczucie własnej wartości zdecydowanie na tym zyska.

Zainspiruję Cię do spojrzenia na siebie w inny, nowy sposób. Doda Ci to energii i entuzjazmu, a dbałość o szczegóły na każdym poziomie sprawią, że będziesz mile zaskoczona i spokojniejsza o rezultat zmian.

Najważniejsze atuty i korzyści

Z

Zaczniesz życzliwym okiem patrzeć na swoją sylwetkę.

Z

Pokażę Ci jakie kroje pracują na Twoją korzyść.

Z

Nadam nową jakość Twojej szafie.

Z

Zyskasz przejrzystą i uporządkowaną garderobę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Oceniając kształt Twojej sylwetki przy użyciu wnikliwej wiedzy na temat tego, jak osiągnąć idealne dopasowanie, nauczysz się wszystkich najlepszych wskazówek, dzięki którym będziesz wyglądać na wyższą i szczuplejszą.   

Pokreślę to, co kochasz w swojej sylwetce i sprytnie ukryję to, za czym nie przepadasz.

Prosta formuła dopasowania fasonów do kształtu ciała pomoże skrócić czas i zmniejszyć frustrację podczas zakupów online lub w sklepie.

Udzielę Ci specjalistycznych porad dotyczących potrzeb związanych z odzieżą weekendową i tą do pracy zgodną z dress code’m.

Po analizie kształtu ciała nie tylko odkryjesz, że zakupy będą o wiele przyjemniejsze, ale będziesz emanować pewnością siebie i podekscytowaniem, wiedząc, jakie style pasują do Twojej sylwetki. Pozwala ona zaoszczędzić czas, pieniądze i uniknąć stresu! A kto nie potrzebuje tego w swoim życiu?

Czego się dowiesz:

– jak wydłużyć, skrócić, wyszczuplić lub dodać objętości wybranym partiom ciała,
– wielu przydatnych wskazówek i trików, dzięki którym ubieranie się i robienie zakupów będzie o wiele bardziej skuteczne i przyjemniejsze,
– będziesz mogła poprosić o poradę, jak rozwiązać wszelkie problemy ze stylem i kształtem, które możesz mieć.

“Niby intuicyjnie wyczuwałam, że pewnie kroje ubrań (np. ubrania oversizowe, luźniejsze jeansy, rozkloszowane spódnice) nie są dla mnie odpowiednie, a moja sylwetka w nich ginie, jednak co jakiś czas próbowałam wprowadzać do mojej garderoby takie kroje (bo modne, bo przewiewne na lato…). potem nie zawsze czułam się w nich dobrze (zazwyczaj jak, kolokwialnie mówiąc, w worku po ziemniakach :-)) często też miałam tzw. dzień gnoma (to moje autorskie określenie nastroju, jaki towarzyszy niezbyt pozytywnym uczuciom towarzyszącym porównywaniu się z innymi, super ubranymi kobietami :-))

Przed analizą  zastanawiałam się co będzie, jeżeli kroje ubrań, w których podświadomie czułam się niezbyt atrakcyjnie, okażą się być stworzonymi dla mnie…

Dostałam jednak największą wartość związaną z uświadomieniem mi, że moja sylwetka jest na tyle proporcjonalna, że za pomocą ubrań nie muszę korygować jej mankamentów. 

 Przeprowadzona analiza pozwoliła mi utwierdzić się w przekonaniu, że mój świat to właśnie dopasowane ubrania, podkreślające moją sylwetkę. W trakcie analizy p. Natalia spokojnie i systemowo zebrała wszystkie wymiary.

Do skorzystania z usług p.Natalii zachęciło mnie podejście, które jednocześnie łączy jakość z ideą szafy kapsułowej (bliskiej mojemu sercu) oraz slow fashion. Nie bez znaczenia były również opinie klientek.

Polecam analizę sylwetki każdej kobiecie, która chce stworzyć uporządkowaną garderobę, dopasowaną do jej potrzeb, typu urody i sylwetki.”

Marta z Warszawy

FAQ – najczęstsze pytania

A co jeśli zaproponowane kroje nie przypadną mi do gustu?

Dokładnie omówione fasony i sposób ich stylizacji jest najlepszym sposobem na rozwianie wątpliwości. Większość kobiet intuicyjnie wybiera dobre kroje, a ja tylko utwierdzam je w przekonaniu, że dobrze myślą a dodatkowo rozszerzam listę ubrań i dodatków, które mogą z powodzeniem nosić.

A czy po analizie sylwetki będę w stanie sama wybierać odpowiednie fasony?

Jak najbardziej. Oprócz opisania najlepszych krojów, dostaniesz również zdjęcia z inspiracjami i fasonami dopasowanymi do Twojej figury.

ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ TERMIN

+48 664 049 492