Analiza sylwetki

Basic

Analiza sylwetki stacjonarnie/online

Profesjonalna analiza sylwetki z Natalią Bamber-Laskowską

Najważniejsze korzyści

  • Zaczniesz życzliwym okiem patrzeć na swoją sylwetkę.
  • Dowiesz się, jakie kroje pracują na Twoją korzyść.
  • Nadasz nową jakość swojej szafie.
  • Zyskasz przejrzystą i uporządkowaną garderobę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Nie jesteś pewna czy wybierasz właściwy krój spodni? Masz trudności z dopasowaniem fasonu sukienki do swojej figury? Zastanawiasz się, czy golf jest dla Ciebie trafnym rozwiązaniem? A może nie wiesz, czy odpowiednio dobierasz buty do stylizacji?

Jeśli chcesz stworzyć spójną garderobę, zawierającą komfortowe fasony dobrane do Twojej figury, to jesteś w dobrym miejscu.

Dzięki wiedzy na temat swojej sylwetki będziesz precyzyjnie wybierać fasony i dodatki, zyskasz prestiż i klasę. Noszenie ubrań zacznie sprawiać Ci przyjemność, a Twoje poczucie własnej wartości wzrośnie.

Zainspiruję Cię do spojrzenia na siebie w inny, nowy sposób, który doda Ci energii i entuzjazmu. Dbałość o detale na każdym etapie współpracy sprawi, że będziesz mile zaskoczona i spokojna o rezultat zmian.

Czego się dowiesz dzięki analizie sylwetki:

  • Jak za pomocą prostych trików wydłużyć, skrócić, wyszczuplić lub dodać objętości wybranym partiom ciała,
  • Jaki styl i fasony różnych elementów garderoby pasują do Ciebie i Twojej sylwetki,
  • Jak robić efektowne zakupy stacjonarne i online w krótkim czasie i czerpać z tego przyjemność,
  • Jak dobierać stylizacje weekendowe oraz do pracy zgodne z obowiązującym w niej dress code’m.

Po analizie sylwetki kupowanie ubrań będzie o wiele przyjemniejsze i łatwiejsze. Nosząc je będziesz emanować pewnością siebie i czerpać satysfakcję się ze swojego wyglądu. W rezultacie zaoszczędzisz czas, pieniądze, unikniesz stresu związanego z nieudanymi zakupami i staniesz się ikoną stylu. Czy nie o takim efekcie marzysz?

Analiza sylwetki z Natalią Bamber-Laskowską
Kobieta w czarnym gorsecie | Typ figury – poznaj go dzięki analizie sylwetki

Co odróżnia analizę sylwetki, którą przeprowadzam od podobnych usług?

Nie zamykam kobiet w sztywne ramy i podziały na typy figur takie jak: klepsydra, trójkąt, prostokąt czy odwrócony trójkąt. Nasze sylwetki często są nietypowe, dlatego do każdej klientki podchodzę indywidualnie. 

Wskazówki, których Ci udzielę, będą dopasowane do Twojej figury, osobowości i tego, co lubisz nosić. Zależy mi na tym, abyś po analizie wiedziała, jak bawić się modą i wykorzystywać różne kroje ubrań, a nie dopasowywała się do utartych schematów.

Poznaj opinie

Zadowolone klientki o analizie sylwetki

Niby intuicyjnie wyczuwałam, że pewnie kroje ubrań (np. ubrania oversizowe, luźniejsze jeansy, rozkloszowane spódnice) nie są dla mnie odpowiednie, a moja sylwetka w nich ginie, jednak co jakiś czas próbowałam wprowadzać do mojej garderoby takie kroje (bo modne, bo przewiewne na lato…). potem nie zawsze czułam się w nich dobrze (zazwyczaj jak, kolokwialnie mówiąc, w worku po ziemniakach :-)) często też miałam tzw. dzień gnoma (to moje autorskie określenie nastroju, jaki towarzyszy niezbyt pozytywnym uczuciom towarzyszącym porównywaniu się z innymi, super ubranymi kobietami :-))

Przed analizą zastanawiałam się co będzie, jeżeli kroje ubrań, w których podświadomie czułam się niezbyt atrakcyjnie, okażą się być stworzonymi dla mnie…

Dostałam jednak największą wartość związaną z uświadomieniem mi, że moja sylwetka jest na tyle proporcjonalna, że za pomocą ubrań nie muszę korygować jej mankamentów.

Przeprowadzona analiza pozwoliła mi utwierdzić się w przekonaniu, że mój świat to właśnie dopasowane ubrania, podkreślające moją sylwetkę. W trakcie analizy p. Natalia spokojnie i systemowo zebrała wszystkie wymiary.

Do skorzystania z usług p.Natalii zachęciło mnie podejście, które jednocześnie łączy jakość z ideą szafy kapsułowej (bliskiej mojemu sercu) oraz slow fashion. Nie bez znaczenia były również opinie klientek.

Polecam analizę sylwetki każdej kobiecie, która chce stworzyć uporządkowaną garderobę, dopasowaną do jej potrzeb, typu urody i sylwetki.

Marta z Warszawy

Pani Natalia udziela kompleksowego wsparcia: analiza sylwetki, analiza kolorystyczna, przeznaczenie, osobowość klienta. To wszystko sprawia, że nie tylko mam lepiej dobrany i ciekawszy styl, ale czuję się pewniej! Bardzo pozytywne doświadczenie. Jeszcze jeden ważny aspekt, czas. Mam mało czasu na odwiedzanie sklepów, witryn. Dzięki Pani Natalii mam świetne zestawy ubrań z zerową inwestycją czasu. Cały zaoszczędzony czas mogę poświęcić Córci.
Aleksandra Niemiro

Senior Operations Manager, Amazon

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Natalii :). Dla mnie to specjalista od zadań trudnych, jej elastyczność i zorientowanie na klienta jest na bardzo wysokim poziomie. W moim przypadku kiedy sytuacje potrafiły zmieniać się z dnia na dzień Natalia zawsze miała koncepcje i przygotowane rozwiązanie idealnie pasujące. Jest Mistrzynią w zrozumieniu potrzeb i doboru stylu idealnie skomponowanego nie tylko z sylwetka ale i osobowością. Natalia – zawsze będę wdzięczna za „czerwone spodnie”. Idealnie dobrane kroje i kolory sprawiły, ze codziennie mogłam widzieć pewną wyjątkowość, którą uwielbiam :).
Anna Kaczyńska

Manager

FAQ

Najczęstsze pytania o analizę sylwetki

Co jeśli kroje, zaproponowane po analizie sylwetki, nie przypadną mi do gustu?

Dokładnie omówienie fasonów i sposób ich stylizacji jest najlepszym sposobem na rozwianie wątpliwości w tym temacie. Większość kobiet intuicyjnie wybiera dobre kroje. Ja tylko utwierdzam je w przekonaniu, że dobrze myślą, a dodatkowo rozszerzam listę ubrań i dodatków, które mogą z powodzeniem nosić.

Czy po analizie sylwetki będę umiała samodzielnie wybierać odpowiednie fasony?

Tak. Oprócz informacji o krojach pasujących do Twojej sylwetki otrzymasz również zdjęcia z inspiracjami i fasonami dopasowanymi do Twojej figury.

Zadzwoń lub napisz i ustal termin spotkania ze mną

+48 664 049 492