ODZYSKAJ KONTROLĘ NAD SWOJĄ SZAFĄ

 

Przegląd szafy

 • Czy w Twojej szafie panuje chaos, a Ty czujesz, że brakuje Ci nad nią kontroli?
 • Czujesz się ograniczona nudą, która pojawiła się w Twoich stylizacjach?
 • Poszukujesz inspiracji, ponieważ Twoje stylizacje są powtarzalne, pozbawione smaku i ekscytujących rozwiązań?
 • Czy chciałabyś zyskać garderobę, z której z łatwością powstają wyjątkowe stylizacje?
 • A może chciałabyś, aby garderoba zwiększyła poczucie Twojej atrakcyjności?
 • Wracasz do pracy po okresie macierzyńskim i chcesz na nowo zbudować swoją garderobę?
 • Awansowałaś i chcesz wyglądać bardziej profesjonalnie?
 • A może masz w planach awans i zdajesz sobie sprawę jak ważnym elementem wizerunku jest wygląd.
 • Prowadzisz biznes? Zatem chcesz przyciągać płacących klientów.

Świadomie wypełnij szafę rzeczami, które naprawdę spełnią Twoje oczekiwania.

 

Bardzo często kobiety marzą o wygodnych i eleganckich ubraniach, takich, które pasują do sylwetki i wzmacniają autorytet. Takich, które są starannie uszyte ze szlachetnych tkanin. Ubraniach, które podkreślają status społeczny i nadają prestiżu. Nie ma co ukrywać, że każda z nas pragnie być wyjątkowa. Otaczać się pięknymi przedmiotami, które wzbogacają nas wewnętrznie, a ich towarzystwo sprawia niezwykłą przyjemność.

Kobiety zasługują na to, by wyglądać i czuć się wyjątkowo.

Znasz to uczucie? Widzisz w sklepie świetną sukienkę i masz wrażenie, że jest idealna dla Ciebie! Taka, jakiej jeszcze nie masz! Od razu pędzisz myślami, i widzisz się w niej na najbliższej imprezie. Już czujesz te spojrzenia na sobie i zachwyt koleżanek, na których robisz ogromne wrażenie?

 
 

Co zyskujesz:

 • Elegancką i jedyną w swoim rodzaju szafę

 • Inspirujące pomysły na nowe zestawienia stylizacyjne

 • Wskazówki, jak łączyć poszczególne elementy garderoby

 • Podzielę się z Tobą przemyśleniami, doświadczeniem i schematami tworzenia niezwykłej, pełnej kobiecości szafy, która wprawia w znakomity nastrój
 • Sporządzę listę ubrań i dodatków, które podkreślą wyjątkowość garderoby

Moja organizacja garderoby stworzona jest dla kobiet, które chcą czegoś więcej od życia. Są zmęczone dotychczasową zawartością szafy, i tylko czekają na moment, w którym wyrażą siebie i swoje ambicje poprzez wygląd zewnętrzny.

Przegląd szafy jest dla kobiet, które są spragnione lepszej jakości życia. Które doceniają usługę skrojoną indywidualnie do potrzeb klientki.

Organizacja garderoby jest dla kobiet, które rozpoczynają niezwykle ważny etap w życiu zawodowym i potrzebują przejąć kontrolę nad tym, jak są i będą postrzegane.

Przegląd szafy uchroni Cię przed popełnieniem mnóstwa błędów, w trakcie całej drogi związanej z ubieraniem się. Począwszy od wyboru miejsca zakupów, później podjęcia decyzji o kupnie ubrania i świadomości tego, z czego jest zrobione, poprzez kolor i fason, aż po dobranie odpowiedniego stroju do okazji.

Pomyśl tylko, ile wydałaś na nietrafione zakupy.

Bardzo ważnym elementem całej stylizacji są dodatki, które mogą być wyróżnikiem, ale źle zastosowane będą obniżały jakość całej stylizacji. Podobnie jest z doborem obuwia i torebek.

Decydując się na przegląd szafy ze specjalistą, jesteś o krok przed kobietami, które na taki przegląd się nie zdecydowały. Bierzesz odpowiedzialność za to, jak postrzega Cię otoczenie i jaki wpływ na nie wywierasz.

Rozwijasz się i zwiększasz możliwość awansu w życiu zawodowym. A co za tym idzie, zyskujesz nie tylko Ty, ale również Twoi najbliżsi.

 

Usługa przeglądu szafy jest bardzo ważną częścią w budowaniu profesjonalnego wizerunku w pracy i wyrafinowanego wyglądu na co dzień.

Przegląd szafy, to wszystko czego potrzebujesz, aby świadomie podejść do kompletowania swojej garderoby

FAQ – najczęstsze pytania

Dlaczego pakiet premium zajmuje dwa dni?

Aby rzetelnie określić jakim typem kolorystycznym jesteś, dopasować do Twojej sylwetki konkretne fasony potrzebne jest dodatkowe spotkanie oprócz głównego, czyli organizacji garderoby. Dopiero znając wyniki obu analiz, można stworzyć szafę godną podziwu.

Jak wygląda spotkanie przy przeglądzie szafy?

Spotkanie zaczynamy od wstępnej rozmowy, aby omówić Twój styl życia, preferencje dotyczące stylu i wyglądu jaki lubisz. Wspólnie przeglądamy wszystkie pozycje w Twojej szafie i decydujemy, co zachować, a co już nie jest dla Ciebie.

Nie martw się, nie zostanie Ci pusta szafa. Może będzie w niej mniej rzeczy, ale zapewniam Cię, że wszystkie elementy garderoby, które pozostaną, będą z Tobą współpracowały.

Odłożymy na bok wszelkie ubrania, które można zanieść do przeróbki – doradzam również, gdzie można sprzedać niechcianą odzież od projektantów lub markowe ubrania.

W miarę postępów identyfikuję braki w Twojej garderobie i tworzę listę zakupów, aby połączyć wszystkie Twoje stylizacje.

Jeśli chcesz, żebym znalazła dla Ciebie ubrania i dodatki, wymaga to dodatkowej usługi jaką są zakupy online lub zakupy stacjonarne w Warszawie. 

Podczas spotkania przy przeglądzie garderoby nauczysz się jak budować stylizacje i w jaki nowy sposób możesz nosić te ubrania, które pozostały w szafie. 

Pokażę ci najlepsze kolory, które pasują do odcienia Twojej skóry, i jak nosić te, które nie są z Tobą harmonijne.

Pokażę, jak kolory, wzory i kształty mogą wysmuklić, sprawić, że będziesz wyglądać młodziej lub jak zmienić proporcje – a to wszystko z Twojej istniejącej garderoby.

Po naszym spotkaniu pozostaniesz z odświeżoną garderobą i jasnym wyobrażeniem o stylach, które do Ciebie pasują.

Do Ciebie należy decyzja czy sięgniesz po więcej

ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ TERMIN

+48 664 049 492