Przegląd szafy ze stylistką

Analiza zawartości szafy to indywidualne spotkanie z ekspertką w dziedzinie Style Coachingu™, która skupiona jest w 100% na Tobie i Twoich potrzebach.

ODZYSKAJ KONTROLĘ NAD SWOJĄ GARDEROBĄ

Transformacja zawartości szafy

Czy w Twojej szafie panuje chaos, a Ty czujesz, że brakuje Ci nad nią kontroli?

Masz dużą ilość ubrań, ale nie potrafisz ich ze sobą zestawiać?

Chciałabyś, aby Twoja garderoba dawała Ci poczucie atrakcyjności?

Chciałabyś, aby w Twojej szafie znalazły się ubrania, z których z łatwością skomponujesz wyjątkowe stylizacje?

Poszukujesz inspiracji, bo masz wrażenie, że Twoje stylizacje są powtarzalne, pozbawione smaku i ciekawych rozwiązań?

Awansowałaś i chcesz wyglądać bardziej profesjonalnie na nowym stanowisku?

Prowadzisz biznes i chcesz popracować nad swoim wizerunkiem, by inni postrzegali Cię jako osobę o wysokich kompetencjach i klasie?

Czujesz, że do Twoich stylizacji wkradła się nuda?

Wracasz do pracy po urlopie macierzyńskim i chcesz na nowo skomponować swoją garderobę?

Komfortowa szafa

Świadomie wypełnij szafę rzeczami spełniającymi Twoje oczekiwania

Kobiety bardzo często marzą o eleganckich, a zarazem wygodnych ubraniach, pasujących do sylwetki, wzmacniających ich autorytet, podkreślających status społeczny i nadających im prestiżu. Takich, które są starannie uszyte ze szlachetnych tkanin. Nic w tym dziwnego, bo każda z nas pragnie być wyjątkowa. Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami i dobrze wyglądać, bo to, co nas otacza i co na sobie nosimy wpływa na nasze samopoczucie i komfort życia.

Znasz to uczucie, gdy widzisz w sklepie świetną sukienkę i masz wrażenie, że jest dla Ciebie idealna? Gdy myślisz sobie: „takiej jeszcze nie mam!”, wybiegasz myślami i widzisz w niej siebie na najbliższej imprezie? Czujesz te spojrzenia na sobie i zachwyt koleżanek, na których robisz ogromne wrażenie? Zadbam o to, byś właśnie tak się poczuła za każdym razem, gdy wybierzesz coś ze swojej szafy.

Zasługujesz na to, by wyglądać i czuć się wyjątkowo.

Przegląd szafy ze stylistką Natalią Bamber-Laskowską

Przegląd szafy to usługa pomocna w budowaniu profesjonalnego wizerunku w pracy i wyrafinowanego wyglądu na co dzień.

opinie

Przegląd szafy ze stylistką – co mówią moje klientki

Korzystam z profesjonalnego wsparcia Natalii od kilku lat i bardzo je doceniam. Dzięki Natalii czuje się pewniej i odważniej wybierając stylizację odpowiednią do danej sytuacji.

Wiem z czego powinnam zrezygnować, a z czym mogę zaszaleć. Jestem na bieżąco z nowinkami, nawet jeśli z nich nie korzystam. Nie jestem łatwą klientką z racji wielu sztywnych przekonań, a mimo to Natalia obsługuje mnie cierpliwie, elastycznie i z wyczuciem moich indywidualnych potrzeb.

Polecam gorąco, zarówno wtedy gdy potrzebujesz stworzyć swój styl od zera, jak i wtedy, gdy go już masz i potrzebujesz wznieść go na najwyższy poziom!

Powiem szczerze.. Naoglądałam się „Trinny i Susannah” i spotkanie ze stylistką, a w szczególności przegląd szafy nie napawał mnie entuzjazmem. Bałam się krytyki i trudnych pożegnań z ubraniami, które bardzo lubię nosić. Na spotkaniu z Natalią nic takiego nie miało miejsca… Było miło i bezboleśnie;-) – okazało się, że z mojej szafy da się coś wycisnąć. Z kilkoma rzeczami trzeba było się rzeczywiście pożegnać, ale z pełnym przekonaniem, że nie wyglądam w nich korzystnie i tylko zapychają mi szafę. To co najbardziej mi się podoba u Natalii to niesamowita komunikatywność i umiejętność słuchania, a także wczuwania się w potrzeby klientki i jej konkretną sytuację. Jest nieugięta w poszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań. Walczy „do ostatniej piłki” nie tylko o najlepszy wizerunek klientki, ale także (a może nawet przede wszystkim) o jej dobre samopoczucie i pewność siebie;-) Pozdrawiam Cię Natalia, dziękuję za wszystkie Twoje wskazówki i spędzony wspólnie czas.
Anna Laskowska

Specjalista, sektor ubezpieczeniowy

Jesteś gotowa na zbudowanie szafy, która reprezentuje to kim jesteś?

Ubieranie się powinno być najłatwiejszą decyzją dnia.

STYLISTKA ONLINE

Przegląd szafy z moim wsparciem jest dla Ciebie, jeśli:

Frustruje Cię nadmiar ubrań i myśl, że nadal nie masz się w co ubrać.

Masz trudność z zestawianiem nowych ubrań z tymi, które są w Twojej szafie.

Brakuje Ci wiedzy o fasonach, stylach i nie wiesz, które są dla Ciebie odpowiednie.

FAQ

Najczęstsze pytania o metamorfozę i przegląd szafy

Dlaczego usługa w ramach pakietu premium zajmuje dwa dni?

Aby trafnie określić, jakim typem kolorystycznym jesteś oraz dopasować konkretne fasony do Twojej sylwetki oprócz organizacji garderoby potrzebne jest dodatkowe spotkanie. Znając wyniki obu analiz, mogę stworzyć szafę godną podziwu.

Jak wygląda spotkanie podczas przeglądu szafy?

Spotkanie zaczniemy od rozmowy, aby omówić Twój styl życia, preferencje dotyczące ubioru i wyglądu, który lubisz. Wspólnie przejrzymy zawartość Twojej szafy i zdecydujemy, co zachować, a co nie jest odpowiednie dla Ciebie. Nie martw się. Nie zobaczysz pustej szafy. Może okazać się, że będzie w niej mniej rzeczy, ale zapewniam Cię, że te, które zostaną będą z Tobą współgrały.

Odłożymy na bok wszystkie ubrania, które można zanieść do przeróbki. Podpowiem Ci, gdzie można sprzedać niepotrzebną odzież od projektantów lub markowe ubrania.

Określę braki w Twojej garderobie i stworzę listę zakupów, aby połączyć wszystkie Twoje stylizacje.

Jeśli chcesz, abym znalazła dla Ciebie ubrania i dodatki, wymaga to opłacenia dodatkowej usługi, czyli zakupów stacjonarnych ze stylistką w Warszawie lub zakupów online.

Podczas przeglądu garderoby nauczysz się, jak tworzyć stylizacje i nosić inaczej niż dotychczas ubrania, które pozostały w szafie.

Pokażę Ci najlepsze kolory, pasujące do Twojego odcienia skóry i podpowiem, jak nosić te, które z Tobą nie harmonizują.

Pokażę, jak kolory, wzory i kształty, znajdujące się w Twojej garderobie mogą zmienić proporcje ciała, wysmuklić sylwetkę i sprawić, że będziesz wyglądała młodziej.

Po spotkaniu pozostaniesz z odświeżoną garderobą i jasnym wyobrażeniem o stylach, które do Ciebie pasują.

Co zyskam dzięki przeglądowi szafy?
  • Elegancką i jedyną w swoim rodzaju garderobę,
  • Inspirujące pomysły na nowe stylizacje,
  • Wskazówki, jak łączyć poszczególne elementy garderoby,
  • Wiedzę na temat schematów tworzenia niezwykłej, pełnej kobiecości szafy, wprawiającej w znakomity nastrój,
  • Listę ubrań i dodatków tworzących garderobę kapsułową, które doskonale się ze sobą komponują.

Zadzwoń lub napisz i ustal termin spotkania ze mną

+48 664 049 492