Natalia Bamber-Laskowska

Witaj, nazywam się

Natalia Bamber Laskowska

Jako Certyfikowana Style Coach™ oraz jako członkini International Association of Style Coaches™ (*MIASC Accred) od ponad 6 lat wspieram kobiety w holistycznym procesie łaczącym aspekty osobistej stylizacji z transformacyjnym coachingiem życiowym i psychologią wizerunku. 

Jestem osobistą stylistką i dyplomowaną kolorystką, która dba o swoich klientów pod kątem profesjonalnego wizerunku w biznesie. Pokazuję jak ważna jest odpowiednio dobrana komunikacja poprzez ubranie. W swojej pracy łączę wiedzę z obszarów takich jak: Life Coaching, analiza transakcyjna czy NLP.

Sprawiam, że kobiety nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim świetnie się czują same ze sobą i ze swoim ciałem.

* IASC™ jest jedynym międzynarodowym organem regulacyjnym i akredytującym dla branży Style Coaching™ i jest jedną z 3 czołowych organizacji wizerunkowych na świecie.

Moda jest Twoją sojuszniczką

Wygląd zewnętrzny to pierwszy komunikat, który wysyłamy w świat, a ubrania to nasza druga skóra. Odpowiednio dobrane, we właściwych kolorach dodają pewności siebie, pokazują temperament, pozycję społeczną i wpływają na to, jak postrzega nas otoczenie.  Najważniejsze jest jednak, aby każda zmiana wyglądu była zgodna z Twoim wewnętrznym ja. 

Sprawiam, że moda staje się Twoją sojuszniczką. Dobieram atrakcyjne stylizacje i właściwe kolory, harmonizujace z Twoją urodą. Podkreślam atuty, dodaję Ci pewności siebie i sprawiam, że czujesz przypływ nowej energii. Pomogam Ci odnaleźć unikatowy styl, będący połączeniem klasy, nowoczesnej elegancji i wygody.

Personalna stylistka Natalia-Bamber-Laskowska

Moja historia

Przez wiele lat grałam w reprezentacji Polski w siatkówce. Mam na koncie między innymi złoty medal Mistrzostw Europy z 2005 roku (tzw. „Złotka” Niemczyka), występy w Mistrzostwach Świata. W drużynach klubowych ekstraklasy dwukrotnie sięgałam po mistrzostwo Polski.

W 2016 roku, po prawie dwudziestu latach, zakończyłam karierę sportową. Nie była to łatwa decyzja, ale na pewno bardzo przemyślana. Siatkówka była i nadal jest częścią mojego życia. Dzięki niej mam możliwość realizowania swoich planów i marzeń.

Gdy zakończyłam swoją przygodę ze sportem, wiedziałam już, że odnajdę się w pracy z kobietami jako osobista stylistka. Dużo czytałam, zaczęłam szkolić się w tym kierunku i zapragnęłam pomagać innym kobietom w odnalezieniu ich indywidualnego stylu.

Nieustannie się rozwijam i śledzę modowe trendy. Ukończyłam m.in. szkolenia:

  • Style Coaching™
  • Personal Shopper & Warbrobe Consultant,
  • Scent Stylist,
  • Luxury Shopper &Fashion Concierge,
  • Dress Code male & female,
  • ze sztuki mówienia,
  • ze skutecznej prezentacji,
  • z analizy kolorystycznej i stylizacji w Akademii Artystycznej Color University,
  • „Jak skutecznie uprawiać zawód coacha i inne zawody”,

…a wszystko po to, by wspierać kobiety takie jak Ty i wydobywać z nich to, co najlepsze. Wierzę, że każda z nas jest wyjątkowa i ma w sobie to coś.

Sprawdź jak to działa!

Wiem, gdzie się udać, by wytropić dla Ciebie prawdziwe modowe perełki i jak wykorzystać elementy garderoby, które masz w swojej szafie, by stworzyć z nich niebanalne połączenia. Pokażę Ci, jak bawić się modą i kolorami, by robić doskonałe pierwsze wrażenie, bo zanim ktoś Cię pozna, najpierw na Ciebie spojrzy.

Pracuję stacjonarnie na terenie Warszawy i online.

Napisz do mnie natalia@bamberlaskowska.pl