Witaj, jestem Natalia!

Jestem profesjonalną, wykwalifikowaną osobistą stylistą, konsultantką ds. wizerunku, personal shopperem i kolorystką. Oferuję szeroką gamę profesjonalnych, dyskretnych i elastycznych usług w zakresie stylizacji osobistej i wizerunku biznesowego. 

Obecnie pracuję na terenie Warszawy, ale również podejmuje bardzo dużo współprac, która opierają się na komunikacji online. 

Podejmuję pracę zarówno z klientkami indywidualnymi jak i korporacyjnymi.

Moją zasadą życiową jest ciągły rozwój, zatem korzystam z najróżniejszych sposobów na pogłębianie i rozszerzanie wiedzy nie tylko modowej, ale również związanej z kolorami, zapachami,  savoir vivre czy holistycznym podejściem do zdrowia. 

Moda jest Twoją sojuszniczką

Modą można się bawić lub traktować ją bardzo poważnie, a strój to w wielu sytuacjach pierwszy komunikat wysyłany w świat. Możesz podkreślić nim swój nastrój, swoją pozycję, możesz wpłynąć na to, jak odbiera Cię otoczenie, a dobranie właściwych kolorów do typu urody działa cuda – podkreśla atuty, polepsza samopoczucie, wzmacnia pewność siebie.

Moda jest Twoją sojuszniczką

Modą można się bawić lub traktować ją bardzo poważnie, a strój to w wielu sytuacjach pierwszy komunikat wysyłany w świat. Możesz podkreślić nim swój nastrój, pozycję.

Możesz wpłynąć na to, jak odbiera Cię otoczenie, a dobranie właściwych kolorów do typu urody zdziała cuda – podkreśla atuty, polepsza samopoczucie, wzmacnia pewność siebie.

Moja historia

W 2016 roku, po prawie dwudziestu latach, zakończyłam karierę sportową. Nie była to łatwa decyzja, ale na pewno bardzo przemyślana. Przez wiele lat grałam w reprezentacji Polski w siatkówce. Mam na koncie między innymi złoty medal Mistrzostw Europy z 2005 roku (tzw.”Złotka” Niemczyka), występy w Mistrzostwach Świata, a w drużynach klubowych ekstraklasy sięgałam dwukrotnie po mistrzostwo Polski. Siatkówka była i nadal jest częścią mojego życia.  Dzięki niej mam możliwość realizowania swoich planów i marzeń.

Sprawdź jak to wszystko działa…

Elementem wizerunku, oprócz sposobu komunikacji i osobowości, jest wygląd. Czyli to, jak się prezentujemy ma bardzo duże znaczenie bo nim ktoś się przekona do Twojej wiedzy i doświadczeniu, najpierw na Ciebie spojrzy. 

Wykorzystaj wszystkie możliwości jakie masz w zasięgu ręki.