Natalia Bamber-Laskowska

Witaj, nazywam się

Natalia Bamber Laskowska

Pomagam zabieganym kobietom, które chcą świetnie wyglądać w doborze stylizacji pasujących do ich osobowości, sylwetki, typu urody, stylu życia i rodzaju wykonywanej pracy.

Jestem strategiem  i trenerem kobiecego wizerunku, osobistą stylistką i dyplomowaną kolorystką. W swojej pracy łączę wiedzę z obszarów takich jak: moda, kolory, zapachy, savoir vivre i holistyczne podejście do zdrowia.

Sprawiam, że kobiety pięknie wyglądają i świetnie się ze sobą czują.

Moda jest Twoją sojuszniczką

Wygląd zewnętrzny to pierwszy komunikat, który wysyłamy w świat, a ubrania to nasza druga skóra. Odpowiednio dobrane, we właściwych kolorach dodają urody, pokazują temperament, pozycję społeczną i wpływają na to, jak postrzega nas otoczenie.

Sprawię, że moda będzie Twoją sojuszniczką. Dobiorę stylizacje i kolory, które podkreślą Twoje atuty, dodają Ci pewności siebie i sprawią, że kompleksy znikną. Pomogę Ci odnaleźć unikatowy styl, będący połączeniem klasy, nowoczesnej elegancji i wygody.

Personalna stylistka Natalia-Bamber-Laskowska

Moja historia

Przez wiele lat grałam w reprezentacji Polski w siatkówce. Mam na koncie między innymi złoty medal Mistrzostw Europy z 2005 roku (tzw. „Złotka” Niemczyka), występy w Mistrzostwach Świata. W drużynach klubowych ekstraklasy dwukrotnie sięgałam po mistrzostwo Polski.

W 2016 roku, po prawie dwudziestu latach, zakończyłam karierę sportową. Nie była to łatwa decyzja, ale na pewno bardzo przemyślana. Siatkówka była i nadal jest częścią mojego życia. Dzięki niej mam możliwość realizowania swoich planów i marzeń.

Gdy zakończyłam swoją przygodę ze sportem, szukałam swojego stylu w modzie. Odnalazłam go dzięki wsparciu stylistki. To doświadczenie zainspirowało mnie zainteresowania się modą. Dużo czytałam, zaczęłam szkolić się w tym kierunku i zapragnęłam pomagać innym kobietom w odnalezieniu ich indywidualnego stylu.

Nieustannie się rozwijam i śledzę modowe trendy. Ukończyłam m.in. szkolenia:

  • ze sztuki mówienia,
  • ze skutecznej prezentacji,
  • z analizy kolorystycznej i stylizacji w Akademii Artystycznej Color University,
  • Jak skutecznie uprawiać zawód coacha i inne zawody,

…a wszystko po to, by wspierać kobiety takie jak Ty i wydobywać z nich to, co najlepsze. Wierzę, że każda z nas jest wyjątkowa i ma w sobie to coś.

Sprawdź jak to działa!

Wiem, gdzie się udać, by wytropić dla Ciebie prawdziwe modowe perełki i jak wykorzystać elementy garderoby, które masz w swojej szafie, by stworzyć z nich niebanalne połączenia. Pokażę Ci, jak bawić się modą i kolorami, by robić doskonałe pierwsze wrażenie, bo zanim ktoś Cię pozna, najpierw na Ciebie spojrzy.

Pracuję stacjonarnie na terenie Warszawy i online.

Zadzwoń lub napisz i ustal termin spotkania ze mną

+48 664 049 492