Opinie

 

Zostałam zaproszona do grupy Natalii i tak zaczęła się moja przygoda z modą. Wydawało mi się, że osobiste wyczucie plus wszechobecny internet stworzyły moją nieomylną wizję stylu… No cóż… czasem spotkanie z ekspertem uczy pokory. Faktem jest że mając jedynie kontakt online – zabójcza odległość!!! – Natalia okazała się osobą bardzo pomocną, dyspozycyjną i profesjonalną.

Jesteś nieoceniona Natalio! Skutecznie rozwiałaś moje wątpliwości, wzbudziłaś pewność siebie dostrzegając zalety nieistniejące dla mnie, a co najważniejsze uczysz mnie nadal poruszania się w świecie stylu i mody. Bardzo dziękuję Ci za poświęcony czas i podbudowanie psychiczne.

Sylwia Kasprowicz-De Salvo

Właścicielka firmy

Powiem szczerze.. Naoglądałam się „Trinny i Susannah” i spotkanie ze stylistką, a w szczególności przegląd szafy nie napawał mnie entuzjazmem. Bałam się krytyki i trudnych pożegnań z ubraniami, które bardzo lubię nosić. Na spotkaniu z Natalią nic takiego nie miało miejsca… Było miło i bezboleśnie;-) – okazało się, że z mojej szafy da się coś wycisnąć. Z kilkoma rzeczami trzeba było się rzeczywiście pożegnać, ale z pełnym przekonaniem, że nie wyglądam w nich korzystnie i tylko zapychają mi szafę. To co najbardziej mi się podoba u Natalii to niesamowita komunikatywność i umiejętność słuchania, a także wczuwania się w potrzeby klientki i jej konkretną sytuację. Jest nieugięta w poszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań. Walczy „do ostatniej piłki” nie tylko o najlepszy wizerunek klientki, ale także (a może nawet przede wszystkim) o jej dobre samopoczucie i pewność siebie;-) Pozdrawiam Cię Natalia, dziękuję za wszystkie Twoje wskazówki i spędzony wspólnie czas.

Anna Laskowska

Specjalista, sektor ubezpieczeniowy

Z Natalią znamy się „kupę lat” i nigdy mnie nie zawiodła. Teraz kiedy zostala doradcą wizerunkowym jest pierwszą osobą, z którą sie kontaktuję w sprawie ,,ciuszkowych dylematów”. Zawsze szybko, sprawnie i trafnie doradzi mi w czym będę najlepiej wyglądać. Profesjonalna, przesympatyczna, pełna optymizmu, uśmiechnięta..mogłabym wymieniać w nieskończoność. Polecam!

Ania Werblińska

Firma SPORTSONE

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Natalii😊. Dla mnie to specjalista od zadań trudnych, jej elastyczność i zorientowanie na klienta jest na bardzo wysokim poziomie. W moim przypadku kiedy sytuacje potrafiły zmieniać się z dnia na dzień Natalia zawsze miała koncepcje i przygotowane rozwiązanie idealnie pasujące. Jest Mistrzynią w zrozumieniu potrzeb i doboru stylu idealnie skomponowanego nie tylko z sylwetka ale i osobowością. Natalia – zawsze będę wdzięczna za „czerwone spodnie”. Idealnie dobrane kroje i kolory sprawiły, ze codziennie mogłam widzieć pewną wyjątkowość, którą uwielbiam😊. “

Anna Kaczyńska

MANAGER

Jesteś gotowa na współpracę?

Zapomnij o przypadkowych stylizacjach i chaosie z tym związanym. Pozwól mi wydobyć lub podkreślić Twoją osobowość. Czasami wiąże się to z wyjściem ze strefy komfortu, częściej wymaga odwagi i innego spojrzenia na siebie i otaczające nas rzeczy.

Dopracuj swój styl razem ze mną.