Z pewnością wiesz, kim jest osobista stylistka, ale czy słyszałaś o Style Coachu™? Być może wydaje Ci się, że to ta sama profesja. Otóż nie! Obszar pracy Style Coacha™ wykracza poza zmiany w obszarze wyglądu zewnętrznego i sięga dużo głębiej do źródła, z którego bierze się samoocena. Przeczytaj i sprawdź, kim jest style coach, jaka jest jego rola i w jaki sposób może wpłynąć na Twoje poczucie własnej wartości.

Style Coach™ – trener stylu to stosunkowo nowa profesja, o której jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie słyszał. W 2005 roku w Londynie Gary i Tracey Reymond założyli Style Coaching Institute®. Ona stylistka i certyfikowany praktyk NLP, on akredytowany Life Coach, terapeuta i praktyk NLP. Wiedząc, jak ważne w przemianach wizerunkowych są pewność siebie i poczucie własnej wartości, stworzyli, przetestowali i udokumentowali Style Coaching™. Gdy założyli Style Coaching Institute®, zaczęli uczyć go innych, przekazując wiedzę na temat tego, jak zmiana wyglądu zewnętrznego może stać się punktem wyjścia do znacznie większych zmian w życiu.

Kobieta w białej bluzce - Analiza kolorystyczna i wszystko, co potrzebujesz o niej wiedzieć

Co odróżnia Style Coacha™ od osobistej stylistki?

Style Coach™ to osoba, która dba nie tylko o to, co na zewnątrz, czyli wygląd swoich klientek, ale również to, co w środku (ich postrzeganie siebie). Do każdej osoby podchodzi holistyczne. Pomaga zarówno w poprawie wizerunku, jak i budowaniu pewności siebie oraz poczucia własnej wartości, ponieważ są to kluczowe elementy dobrego stylu. To odróżnia ją od osobistej stylistki, skupiającej się jedynie na wizerunku.

W czym pomaga Style Coach™?

Współpracując ze Style Coachem™, możesz zyskać dużo więcej niż tylko doskonały i stylowy wizerunek. Poprzez samorozwój, większą samoświadomość, samoakceptację, pozbycie się frustracji związanych z wyglądem możesz zyskać również lepsze życie.

Style Coach™ zainspiruje Cię perspektywą nowego ja tego widocznego na zewnątrz i tego, które narodzi się w Tobie:

  • pomoże wyznaczyć oraz osiągać mierzalne i realne cele zarówno te dotyczące wyglądu zewnętrznego, jak również pewności siebie,
  • określi Twój typ sylwetki poprzez analizę kształtu ciała,
  • dobierze stylizacje pod względem fasonu, tkanin, kolorystyki i deseni do Twoich potrzeb, wieku i prowadzonych aktywności,
  • podpowie, jak robić trafne zakupy,
  • pomoże zbudować poczucie własnej wartości i postawę, która je prezentuje.

Jednak żadna zmiana nie jest możliwa, jeśli ktoś jej naprawdę nie pragnie. Style Coach™ jest towarzyszem. Prowadzi przez zmiany, inspiruje, zachęca.

kobieta-w-stylowej-sukience-analiza-kolorystyczna

Dla kogo jest Style Coach™?

Zastanawiasz się, czy usługi Style Coacha™ są dla Ciebie? Tak, jeśli na któreś z poniższych pytań odpowiesz twierdząco:

  • Czujesz, że popadłaś w rutynę i chcesz odnaleźć swój styl?
  • Pragniesz wizerunkowej zmiany?
  • Nie akceptujesz swojego wyglądu i chciałabyś to zmienić, ale nie wiesz, jak? Style Coach™ pomoże Ci spojrzeć na siebie przyjaznym okiem, zaakceptować i dostrzec piękno, które jest w każdej z nas.
  • Chcesz rozpocząć nowy etap w życiu – znaleźć partnera, nową pracę, budować silną markę osobistą w swojej branży i w związku z tym zadbać o wygląd zewnętrzny, który wpływa na jej postrzeganie?

Wiesz już, czym jest Style Coaching™. Jeśli czujesz, że to usługa dla Ciebie, zapraszam Cię na spotkanie ze mną.