BESTSELLER

 

Zakupy online/wirtualna stylistka

 • Czy często powtarzasz, że nie masz się w co ubrać?
 • Czy czujesz się zdezorientowana, gdy dotrzesz do sklepów?
 • Czy często kończysz z pustymi rękami lub kilkoma zakupami, które robisz w panice?
 • A może nie masz pewności, które marki pasują do Twojej sylwetki?
 • Czy wracasz za każdym razem z podobnymi rzeczami?
 • Może przytłacza Cię widok pełnych półek ubrań i długich kolejek do kasy?
 • A może po prostu nie lubisz zakupów?

Jak robić zakupy bez wychodzenia z domu, zaoszczędzić pieniądze i zyskać więcej czasu?

Jeśli szukasz efektywnych i efektownych, oszczędzających czas zakupów, to usługa personal shopping’u jest właśnie dla Ciebie.   

Korzystając z zakupów online, otrzymasz dostęp do wszystkich moich bezcennych porad dotyczących doboru kolorów i najlepszego podkreślenia sylwetki… oraz wskazówek dotyczących doboru akcesoriów i łączenia stylów. 

 

Przygotowuję:

 • garderoby pod kątem konkretnego sezonu,
 • zestawy na wyjazdy weekendowe czy wakacyjne,
 • propozycje zestawów do pracy pod kątem biznesowym
 • i rozplanowuję szafy kapsułowe,
 • garderoby kobiet powracających po ciąży do pracy, 
 • stylizacje pod kątem wywiadów,
 • stylizacje na śluby i wesela, zarówna dla Państwa Młodych, jak i rodziców czy gości.

Chcę ci pomóc robić efektowne i świadome zakupy

Zastanów się, ile razy Twoje potrzeby zeszły na dalszy plan? Zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia niż wyprawa na zakupy. Stopniowo, niepostrzeżenie zaczynasz zapominać o swoich potrzebach. Nie chcesz czuć wyrzutów sumienia, że czas jaki mogłaś poświęcić najbliższym przeznaczasz na wertowanie półek w centrum handlowym. W dłuższej perspektywie czasu rodzi się frustracja i niepewność.

Wiem doskonale, że nawet siedzenie w sieci i wyszukiwanie interesujących ubrań może być męczące, a dodatkowo zajmuje masę czasu, a i tak efekt końcowy może być rozczarowujący, jeżeli nie wiesz jak i gdzie szukać.

Dlatego daj sobie pomóc. Przygotuję stylizacje, które będziesz mogła zamówić w odpowiednim dla siebie czasie. Wiele kobiet woli przymierzać rzeczy w domowym zaciszu i jest to zrozumiałe. Mają wtedy możliwość zestawiania nowych nabytków z ubraniami, które już są w szafie. A najważniejsze w tym wszystkim jest poczucie, że wypełnianie codziennych ról nie odbywa się Twoim kosztem.

Ta usługa zakupów online jest idealna dla kobiet i mężczyzn, którzy chcieliby mieć indywidualnie dobrane stylizacje. Którzy chcą mieć pewność, że zachowają i nie muszą zwracać wszystkich zakupów online. Ponadto usługa ta, ma dodatkową zaletę. Wiele marek mających ubrania dla wysokich i dużych rozmiarów dostępne są tylko online.

Bez względu na Twoje wymagania, lokalizację lub budżet, pozwól mi wybrać coś nowego dla Ciebie już dziś.

Sprawdź jak to działa

Pierwszym etapem jest kontakt ze mną. Może to być mail, wykonany telefon bądź wiadomość. Następnie otrzymasz e-mailem kwestionariusz, który należy wypełnić i odesłać ze swoim zdjęciem.

Wszystkie informacje, które od Ciebie dostaję  są poufne i nie są nigdzie udostępniane.

Następnie umówimy się na konsultację telefoniczną, która jest w ramach pakietu, aby omówić Twoje odpowiedzi zamieszczone  w kwestionariuszu.

Zbieram wszystkie uzyskane od Ciebie informacje, i te które spełniają Twoje wytyczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o aktualizację stylu, ubranie do pracy, rzeczy w dużych rozmiarach, stylizację dla nastolatków, zestawy do pracy w domu, odzież męską czy też nowe stylizacje dla mam. Muszę mieć pewność, że wszystkie elementy mogą być ze sobą łączone i noszone na wiele różnych sposobów.

 

Co się składa na zakupy online:

 • Kompletne stroje z akcesoriami 

 • Dostępne są dwie bezpłatne alternatywy

 • Linki online do wszystkich pozycji oraz propozycja ich zestawiania

 • Masz pewność, że zestawienia są stworzone wyłącznie dla Ciebie

“Kolejny raz korzystam z usługi zakupy online u Natalii. Nie przypuszczałam, że można w tak krótkim czasie stworzyć garderobę, żeby mieć rzeczy na wszystkie wyjścia: do pracy, na rower, do kościoła. Dosłownie do wszystkiego! Z resztą Natalia robi to po mistrzowsku więc nie mieszam się i nic nie sugeruję 🙂 Cieszę się, że szafa zrobiła się faktycznie kapsułowa. Wyciągam, wkładam i wszystko do siebie pasuje i przede wszystkim co uwielbiam, są to wygodne rzeczy! Nawet nie spodziewałam się, że tak łatwo będzie mi się ubierało. 3 minuty i mam super koncepcję na zestaw. “

Ania z Poznania

Manager

Wybierz pakiet spełniający Twoje marzenia

FAQ – najczęstsze pytania

Czy mogę zasugerować marki jakie mnie interesują?

Oczywiście! To Ty masz się czuć świetnie w zaproponowanych zestawach!

Jaki budżet jest potrzebny na zakupy?

To wszystko zależy od Ciebie. Zależy również ile zastawów chcesz otrzymać. Jeśli określisz mi budżet jaki chcesz przeznaczyć na zakupy to ja będę się go trzymać. 

Zamów już teraz profesjonalną usługę personal shoppingu!

Zadzwoń i zarezerwuj termin

+48 664 049 492