Bez wychodzenia z domu

Komfort zakupów online

  • Twoja praca wymaga pełnego zaangażowania i perfekcyjnego wyglądu?
  • Gdy masz czas wolny to chcesz go poświęcić rodzinie zamiast biegać po sklepach?.

Wiem doskonale, że siedzenie w sieci i wyszukiwanie interesujących ubrań zajmuje za dużo czasu, a i tak efekt końcowy może być rozczarowujący jeżeli nie wiesz jak i gdzie szukać.

Skorzystaj z mojej wiedzy, doświadczenia i wytrawnego oka znawcy doskonałego stylu. Wykonam całą tę żmudną pracę za Ciebie a Ty będziesz mogła cieszyć się listą wyselekcjonowanych ubrań, które tworzą zachwycającą i spójną całość. Niezależnie co z czym założysz, będzie do siebie pasowało, a Ty będziesz wyglądała i czuła się rewelacyjnie. 

Twoja inwestycja: 1000

Jak to wygląda krok po kroku?

Wywiad - badam Twoje potrzeby i preferencje

Wysyłasz mi swoje zdjęcie i podajesz rozmiar ubrań ze swojej ulubionej marki/marek. Odpowiadasz też na parę ważnych pytań m.in. o celu jaki chcesz osiągnąć po tych zakupach, jak pragniesz się czuć, jakie wrażenie chcesz zrobić.

Konsultacja - omawiam z Tobą wybrane stylizacje

Kiedy już wiem czego potrzebujesz zabieram się do pracy i wyszukuję dla Ciebie nalepiej dopasowane kreacje, które podkreślą Twoje atuty. Następnie podsyłam Ci zdjęcia z propozycjami stylizacji i ustalamy, czy kierunek, który chcę Ci zaproponować jest zgodny z Twoimi wyobrażeniami i celami. 

Finalizacja - otrzymujesz ode mnie gotowe propozycje

Po zatwierdzeniu kierunku w jakim chcesz pójść, sporządzam listę 6-8 zestawów stylizacji łącznie z dodatkami. Przesyłam Ci również zdjęcia, które obrazują sposób w jaki możesz wykorzystać poszczególne elementy aby stworzyć udane i atrakcyjne outfity. 

Gotowa na wspólne zakupy online?