Zakupy online z wirtualną stylistką

Nie masz czasu wybrać się na zakupy? Zamów zakupy ze stylistką online! Raz, dwa i zakupy gotowe.

zakupy ze stylistka online - Natalia Bamber-Laskowska

BESTSELLER

Zakupy online z wirtualną stylistką

Nie wiesz, w co się ubrać ?

Czy często stojąc przed szafą, zastanawiasz się, co na siebie włożyć?

Czujesz się zdezorientowana?

Zakupy stacjonarne Cię przytłaczają, a ilość ubrań w sklepach przyprawia o zawrót głowy?

Nie potrafisz nic wybrać ?

Często kończysz zakupy z pustymi rękami lub kilkoma rzeczami, które kupiłaś, choć nie jesteś do nich przekonana?

Nie wiesz, co pasuje do Twojej sylwetki?

Trudno Ci dobrać stylizacje, które dobrze na Tobie leżą?

Twoje zakupy są monotonne?

Za każdym razem wracasz z zakupów z podobnymi rzeczami?

Nie czujesz się dobrze w sklepach?

Przytłacza Cię widok wieszaków i półek pełnych ubrań oraz długich kolejek do kasy?

Nie lubisz zakupów?

Chcesz świetnie wyglądać, ale zakupy nie sprawiają Ci przyjemności?

JAK ROBIĆ ZAKUPY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU, ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE I ZYSKAĆ CZAS?

Odpowiedzią na to pytanie są zakupy ze stylistką online

Jeśli szukasz efektywnych, efektownych i oszczędzających czas zakupów, to usługa personal shopping’u jest właśnie dla Ciebie.

Korzystając z usługi zakupów online, otrzymasz dostęp do wszystkich moich porad dotyczących doboru kolorów, stylizacji podkreślających sylwetkę oraz wskazówki dotyczące doboru akcesoriów i łączenia stylów.

Podczas zakupów online przygotowuję:

  • garderoby pod kątem konkretnego sezonu,
  • zestawy na wyjazdy weekendowe czy wakacyjne,
  • propozycje zestawów do pracy,
  • rozplanowuję szafy kapsułowe,
  • garderoby kobiet powracających po ciąży do pracy,
  • stylizacje pod kątem wywiadów,
  • stylizacje na śluby i wesela, zarówno dla państwa młodych, jak i rodziców czy gości.
Zakupy online ze stylistką - Natalia Bamber-Laskowska

POMOGĘ CI ROBIĆ EFEKTOWNE ZAKUPY

Świadome wybory dzięki zakupom online ze stylistką

Zakupy ze stylistka online - strefa relaksu dla klientek

Zadbaj o siebie

Zastanów się, ile razy Twoje potrzeby zeszły na dalszy plan? Zawsze jest do zrobienia coś ważniejszego niż pójście na zakupy. Stopniowo, niepostrzeżenie zaczynasz zapominać o sobie. Nie chcesz czuć wyrzutów sumienia, że czas, jaki mogłaś poświęcić najbliższym, przeznaczasz na wertowanie półek w centrum handlowym. W dłuższej perspektywie rodzi się frustracja i niepewność.

Nie trać czasu na zakupy

Przeszukiwanie Internetu w poszukiwaniu interesujących ubrań może być równie męczące i czasochłonne, co zakupy stacjonarne. Dodatkowo, jeśli nie wiesz jak i gdzie ich szukać, efekt może Cię rozczarować.

Pozwól sobie pomóc

Zakupy ubrań stacjonarnie i online to dla mnie codzienność. Nieustannie tropię modowe trendy, by być na bieżąco.

Zaproponuję Ci stylizacje, które będziesz mogła zamówić w dogodnym dla siebie czasie. Wiem, że wiele kobiet woli przymierzać rzeczy w domowym zaciszu, ponieważ daje im to możliwość zestawiania nowych stylizacji z ubraniami, które mają już w szafie. Jednak najważniejsze w zakupach ze stylistką online jest poczucie, że wypełnianie codziennych obowiązków, nie odbywa się Twoim kosztem.

Sprawdź opinie

Zadowolone klientki o zakupach ze stylistką

Kolejny raz korzystam z usługi zakupy online u Natalii. Nie przypuszczałam, że można w tak krótkim czasie stworzyć garderobę, żeby mieć rzeczy na wszystkie wyjścia: do pracy, na rower, do kościoła. Dosłownie do wszystkiego! Z resztą Natalia robi to po mistrzowsku więc nie mieszam się i nic nie sugeruję 🙂 Cieszę się, że szafa zrobiła się faktycznie kapsułowa. Wyciągam, wkładam i wszystko do siebie pasuje i przede wszystkim co uwielbiam, są to wygodne rzeczy! Nawet nie spodziewałam się, że tak łatwo będzie mi się ubierało. 3 minuty i mam super koncepcję na zestaw.

Jesteś nieoceniona Natalio! Skutecznie rozwiałaś moje wątpliwości, wzbudziłaś pewność siebie dostrzegając zalety nieistniejące dla mnie, a co najważniejsze uczysz mnie nadal poruszania się w świecie stylu i mody. Bardzo dziękuję Ci za poświęcony czas i podbudowanie psychiczne.

Ania z Poznania

Manager

Porady Natali są bardzo kompleksowe, od doboru kolorów przez fasony, przeznaczenie i osobowość klienta. Wszechstronne podejście sprawia, że nowy styl nie jest tylko zestawem ciuchów, ale nowym rozdziałem. Serdecznie polecam!
Aleksandra Niemiro

Senior Operations Manager, Amazon

Zostałam zaproszona do grupy Natalii i tak zaczęła się moja przygoda z modą. Wydawało mi się, że osobiste wyczucie plus wszechobecny internet stworzyły moją nieomylną wizję stylu… No cóż… czasem spotkanie z ekspertem uczy pokory. Faktem jest że mając jedynie kontakt online – zabójcza odległość!!! – Natalia okazała się osobą bardzo pomocną, dyspozycyjną i profesjonalną.

Jesteś nieoceniona Natalio! Skutecznie rozwiałaś moje wątpliwości, wzbudziłaś pewność siebie dostrzegając zalety nieistniejące dla mnie, a co najważniejsze uczysz mnie nadal poruszania się w świecie stylu i mody. Bardzo dziękuję Ci za poświęcony czas i podbudowanie psychiczne.

Sylwia Kasprowicz-De Salvo

Właścicielka firmy, Amazon

Wybierz pakiet spełniający Twoje marzenia

STYLISTKA ONLINE

Co zyskujesz dzięki zakupom ze stylistką online?

Poczucie wsparcia i motywacji w osiąganiu wymarzonego wyglądu, dzięki opiece przed, w trakcie i po zrealizowanych zakupach.

Czas zaoszczędzony na nieefektywnych próbach dobrania właściwych fasonów i dodatków.

Dumę i pewność siebie, wynikającą z faktu, że świetnie wyglądasz, nie nosisz przypadkowych ubrań oraz odnalazłaś najlepszy dla Ciebie styl uwzględniający Twoje potrzeby i tryb życia.

FAQ

Zakupy online ze stylistką – najczęstsze pytania

Czy mogę zasugerować marki, jakie mnie interesują?

Oczywiście! To Ty masz się czuć świetnie w zaproponowanych zestawach!

Jak przebiega zamówienie usługi zakupów online ze stylistką?

Najpierw kontaktujesz się ze mną. Możesz napisać, zadzwonić lub wysłać wiadomość. Następnie e-mailem otrzymasz kwestionariusz, który należy wypełnić i odesłać ze swoim zdjęciem. Wszystkie informacje, które od Ciebie dostaję, są poufne i nie będą nigdzie udostępniane.

Następnie umówimy się na konsultację telefoniczną, która jest w ramach pakietu, aby omówić przesłane przez Ciebie odpowiedzi.

Zbiorę wszystkie uzyskane od Ciebie informacje oraz te, które spełniają Twoje wytyczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o aktualizację stylu, ubranie do pracy, rzeczy w dużych rozmiarach, stylizacje dla nastolatków, zestawy do pracy w domu, odzież męską czy też nowe stylizacje dla mamy. Muszę mieć pewność, że wszystkie elementy będą mogły być ze sobą łączone i noszone na wiele sposobów.

Co składa się na zakupy online ze stylistką?
  • Dobór kompletnych, spersonalizowanych strojów z akcesoriami (dwie alternatywne stylizacje lub więcej w zależności od wykupionego pakietu),
  • Linki do wszystkich zaproponowanych stylizacji oraz wskazówki, jak je ze sobą zestawiać.
Dla kogo są zakupy online ze stylistką?

Zakupy ze stylistką online to usługa idealna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą mieć indywidualnie dobrane stylizacje i pewność, że ich wybory zakupowe są trafne. Wiele marek sprzedających ubrania dla osób wysokich lub noszących duże rozmiary, prowadzi właśnie sprzedaż internetową.

Bez względu na Twoje wymagania, lokalizację czy budżet, wybiorę dla Ciebie najlepsze stylizacje.

Jaki budżet jest potrzebny na zakupy ze stylistką?

Decyzję pozostawiam Tobie. Wiele zależy od tego, ile zastawów chcesz kupić. Ty określasz budżet, jaki chcesz przeznaczyć na zakupy, a ja się go trzymam.

Zadzwoń lub napisz i ustal termin spotkania ze mną

+48 664 049 492