bestseller

 

Zakupy online

  • Być może role jakie w życiu odgrywasz zajmują bardzo dużo Twojego czasu i nie w głowie Ci chodzenie po sklepach.
  • Może przytłacza Cię widok pełnych półek ubrań i długich kolejek do kasy. 
  • A może po prostu nie lubisz zakupów.

Zastanów się, ile razy Twoje potrzeby zeszły na dalszy plan? Zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia niż wyprawa na zakupy. Stopniowo, niepostrzeżenie zaczynasz zapominać o swoich potrzebach. Nie chcesz czuć wyrzutów sumienia, że czas jaki mogłaś poświęcić najbliższym przeznaczasz na wertowanie półek w centrum handlowym. W dłuższej perspektywie czasu rodzi się frustracja i niepewność.

Wiem doskonale, że nawet siedzenie w sieci i wyszukiwanie interesujących ubrań może być męczące, a dodatkowo zajmuje masę czasu, a i tak efekt końcowy może być rozczarowujący, jeżeli nie wiesz jak i gdzie szukać.

Dlatego daj sobie pomóc. Przygotuję 6 stylizacji, które będziesz mogła zamówić w odpowiednim dla siebie czasie. Wiele kobiet woli przymierzać rzeczy w domowym zaciszu i jest to zrozumiałe. Mają wtedy możliwość zestawiania nowych nabytków z ubraniami, które już są w szafie. A najważniejsze w tym wszystkim jest poczucie, że wypełnianie codziennych ról nie odbywa się Twoim kosztem.

Twoja inwestycja:

599 zł  – 6 zestawów

399 zł – 3 zestawy

Przygotowanie stylizacji pod konkretną okazję – indywidualna oferta.

“Kolejny raz korzystam z usługi zakupy online u Natalii. Nie przypuszczałam, że można w tak krótkim czasie stworzyć garderobę, żeby mieć rzeczy na wszystkie wyjścia: do pracy, na rower, do kościoła. Dosłownie do wszystkiego! Z resztą Natalia robi to po mistrzowsku więc nie mieszam się i nic nie sugeruję 🙂

Cieszę się, że szafa zrobiła się faktycznie kapsułowa. Wyciagam, wkładam i wszystko do siebie pasuje i przede wszystkim co uwielbiam- są to wygodne rzeczy!

Nawet nie spodziewałam się, że tak łatwo będzie mi się ubierało. 3 minuty i mam super koncepcję na zestaw. “

Ania z Poznania

FAQ – najczęstsze pytania

Czy mogę zasugerować marki jakie mnie interesują?

Oczywiście! To Ty masz się czuć świetnie w zaproponowanych zestawach!

Jaki budżet jest potrzebny na zakupy?

To wszystko zależy od Ciebie. Zależy również ile zastawów chcesz otrzymać. Jeśli określisz mi budżet jaki chcesz przeznaczyć na zakupy to ja będę się go trzymać. Czasami dostaję wytyczne, że budżet jest nieograniczony, a czasami mam się zmieścić w 1tyś.

Ile zastawów otrzymam?

Otrzymasz od 3 do 6 zestawów. To zależy, który pakiet zakupowy wybierzesz. Ale jeśli wpadnie mi w ręce dodatkowy idealny płaszcz czy spodnie to również je załączę 🙂

Ty też jesteś ważna!