USŁUGA PREMIUM
 

Zakupy ze stylistką*

  • Być może od pewnego czasu próbujesz wybrać się na zakupy, ale nie jesteś pewna, czy Twoje wybory będą tymi właściwymi, i czy będą pasować do pozostałych rzeczy w Twojej garderobie?
  • Być może chcesz odnaleźć swój styl.
  • Być może potrzebujesz osoby, która pomoże Ci rozwiązać Twój problem szybko i zdecydowanie.

* Istnieje również możliwość stworzenia spersonalizowanej oferty.
+48 664 049 492
mail: natalia@bamberlaskowska.pl

POMAGAM KUPOWAĆ UBRANIA I BUDOWAĆ WYJĄTKOWE GARDEROBY

Jesteś w dobrym miejscu, jeśli na myśl o swojej garderobie dopada Cię rozczarowanie. Czujesz dyskomfort bo wiesz, że mogłoby być lepiej, ale na samo wspomnienie o zakupach czujesz niepewność. Masz ochotę w końcu poczuć zadowolenie i ulgę, że zakupione rzeczy idealnie do Ciebie pasują pod kątem kroju, koloru, osobowości jak i wartości jakie wyznajesz. Potrzebujesz mieć pewność, że z łatwością stworzysz z nich zestawy, ale przede wszystkim odczujesz satysfakcję z właściwie podjętych decyzji.  Sama zdecydujesz w jaki sposób wdrożysz i wykorzystasz wskazówki, które dostaniesz od swojego doradcy.

Sprawdź jak to działa

Przed stacjonarnymi zakupami otrzymasz kwestionariusz. Zawarte są w nim pytania o Twój obecny styl, wygląd, który podziwiasz, styl życia i to, co masz nadzieję osiągnąć, a następnie umówimy się na rozmowę telefoniczną. Pomoże mi ona jeszcze lepiej zrozumieć, jakie są Twoje potrzeby i jakie ubrania powinny pasować do Twojego stylu życia. Na tej podstawie przygotowuję listę sklepów, które wspólnie odwiedzimy.

Podczas osobistych zakupów kupujemy ubrania, które można dowolnie zestawiać i dopasowywać, tworząc wiele stylizacji, odpowiednich na każdą okazję. Omawiam wszystko co przymierzasz, i na bieżąco przedstawiam zalecenia dotyczące stylizacji.

Omawiam jak stylizować strój, aby schlebiał sylwetce, wydłużał lub wyszczuplał. Zachęcam również do wypróbowania nowych trendów w modzie i kombinacji kolorów oraz pokazuję, jak tworzyć różnorodne stylizacje.

Korzystając z mojego doświadczenia jako stylistki, przeprowadzę Cię przez najlepsze sklepy, jakie ma do zaoferowania Warszawa. Od luksusowych marek projektantów po sklepy przy głównych ulicach. 

KORZYŚCI wynikające z zakupów stacjonarnych:

  • Odkryjesz nowe marki

  • Ekspertyza zgodna z aktualnymi trendami

  • Opracowanie palety najlepszych kolorów- anliza kolorystyczna

  • Opracowanie sylwetki – całościowa analiza
  • Pomysły na stylizacje

  • Porady, jak się ubrać odpowiednio do sylwetki, budżetu i stylu życia

  • Dowiesz się również, jak się ubierać zgodnie z aktualnymi trendami mody 

Wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom

Jak to wygląda krok po kroku?

Wywiad - badam Twoje potrzeby i preferencje

Poproszę Cię zdjęcie Twojej sylwetki i o odpowiedź na parę istotnych pytań. Będę chciała znać Twój cel jaki chcesz osiągnąć dzięki zakupom. 

Konsultacja - omawiam z Tobą wybrane stylizacje

Kiedy już wiem czego potrzebujesz, zabieram się do pracy i wyszukuję odpowiednie ubrania, które podkreślą Twoje atuty. Następnie podsyłam Ci zdjęcia z propozycjami stylizacji i ustalamy, czy kierunek, który chcę Ci zaproponować jest zgodny z Twoimi wyobrażeniami i celami. 

Zakupy ze stylistką - w ustalonym terminie

Po zatwierdzeniu stylu, umawiamy się zakupy na żywo. Przedstawiam Ci mój plan zakupowy i zaczynamy go realizować zachodząc  do tych sklepów, które nas interesują  i zbudują wymarzony wizerunek. Wspólne zakupy mogą trwać od 4 do 6 godzin.

Żyj najlepiej jak się da, i miej poczucie, że wykorzystałaś wszystkie możliwości!

Zadzwoń i zarezerwuj termin

+48 664 049 492