Usługa premium 

Zakupy ze stylistką*

  • Być może od pewnego czasu próbujesz wybrać się na zakupy, ale nie jesteś pewna, czy Twoje wybory będą tymi właściwymi, i czy będą pasować do pozostałych rzeczy w Twojej garderobie?
  • Być może chcesz odnaleźć swój styl.
  • Być może potrzebujesz osoby, która pomoże Ci rozwiązać Twój problem szybko i zdecydowanie.

 

Jesteś w dobrym miejscu, jeśli na myśl o swojej garderobie dopada Cię rozczarowanie. Czujesz dyskomfort bo wiesz, że mogłoby być lepiej, ale na samo wspomnienie o zakupach czujesz niepewność. Masz ochotę w końcu poczuć zadowolenie i ulgę, że zakupione rzeczy idealnie do Ciebie pasują pod kątem kroju, koloru, osobowości jak i wartości jakie wyznajesz. Potrzebujesz mieć pewność, że z łatwością stworzysz z nich zestawy, ale przede wszystkim odczujesz satysfakcję z właściwie podjętych decyzji.  Sama zdecydujesz w jaki sposób wdrożysz i wykorzystasz wskazówki, które dostaniesz od swojego doradcy.

Warszawa:

– 249 zł jedna godzina 

– 399 zł dwie godziny (każda kolejna godzina to 199 zł)

– 997 zł  sześć godzin (oferta ważna do 28.08.2020)

Istnieje również możliwość stworzenia spersonalizowanej oferty.

tel.: +48 664 049 492

mail: natalia@bamberlaskowska.pl

Jak to wygląda krok po kroku?

Wywiad - badam Twoje potrzeby i preferencje

Poproszę Cię zdjęcie Twojej sylwetki i o odpowiedź na parę istotnych pytań. Będę chciała znać Twój cel jaki chcesz osiągnąć dzięki zakupom. 

Konsultacja - omawiam z Tobą wybrane stylizacje

Kiedy już wiem czego potrzebujesz, zabieram się do pracy i wyszukuję odpowiednie ubrania, które podkreślą Twoje atuty. Następnie podsyłam Ci zdjęcia z propozycjami stylizacji i ustalamy, czy kierunek, który chcę Ci zaproponować jest zgodny z Twoimi wyobrażeniami i celami. 

Zakupy ze stylistką - w ustalonym terminie

Po zatwierdzeniu stylu, umawiamy się zakupy na żywo. Przedstawiam Ci mój plan zakupowy i zaczynamy go realizować zachodząc  do tych sklepów, które nas interesują  i zbudują wymarzony wizerunek. Wspólne zakupy mogą trwać od 4 do 6 godzin.

Żyj najlepiej jak się da, i miej poczucie, że wykorzystałaś wszystkie możliwości!