Wspólne zakupy na żywo

Zakupy stacjonarne

  • Masz swoje ulubione marki, które obserwujesz Internecie bądź w magazynach modowych?

Wybiorę dla Ciebie z konkretnych kolekcji najodpowiedniejsze kroje i kolory. Zrobię z nich połączenia, o których wcześniej byś nie pomyślała. Zadbam, by czas poświęcony zakupom był wart swojej ceny.

Twoja inwestycja: 2000

Jak to wygląda krok po kroku?

Wywiad - badam Twoje potrzeby i preferencje

Wysyłasz mi swoje zdjęcie i podajesz rozmiar ubrań ze swojej ulubionej marki/marek. Odpowiadasz też na parę ważnych pytań m.in. o celu jaki chcesz osiągnąć po tych zakupach, jak pragniesz się czuć, jakie wrażenie chcesz zrobić.

Konsultacja - omawiam z Tobą wybrane stylizacje

Kiedy już wiem czego potrzebujesz zabieram się do pracy i wyszukuję dla Ciebie nalepiej dopasowane kreacje, które podkreślą Twoje atuty. Następnie podsyłam Ci zdjęcia z propozycjami stylizacji i ustalamy, czy kierunek, który chcę Ci zaproponować jest zgodny z Twoimi wyobrażeniami i celami. 

Zakupy na żywo - w ustalonym terminie

Po zatwierdzeniu kierunku w jakim chcesz pójść umawiamy się zakupy na żywo. W wybranym miejscu i terminie będę czekała na Ciebie z koszykiem pełnym ubrań idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb, z których będziesz mogła wybrać te, które leżą najlepiej i dają efekt WOW! Możemy również razem wybrać się do innych sklepów, które lubisz i tam poszukać perełek, które odmienią Twoją garderobę i zbudują wymarzony wizerunek. Wspólne zakupy mogą trwać od 4 do 6 godzin.

Gotowa na wspólne zakupy na żywo?