Zakupy ze stylistką

Kto powiedział, że nie jesteś w stanie kupować ubrań, które są ciekawe, a ich noszenie sprawia przyjemność nie tylko do drugiego prania?

USŁUGA PREMIUM

Stacjonarne zakupy ze stylistką

Zakupy ze stylistka

Zakupy są dla Ciebie problemem?

Czy od jakiegoś czasu próbujesz wybrać się na zakupy, ale nie jesteś pewna, czy Twoje wybory będą odpowiednie i skomponują się z pozostałymi rzeczami znajdującymi się w Twojej garderobie?

Nadal szukasz swojego stylu?

Od dłuższego czasu szukasz swojego stylu, kupując kolejne ubrania, ale nie potrafisz go określić i odnaleźć?

Brakuje Ci czasu na zakupy?

Chciałabyś wybierać i kupować ubrania szybko i zdecydowanie, a tracisz długie godziny na zakupy i brakuje Ci czasu dla bliskich, na Twoje pasje czy rozwój?

Szukasz spersonalizowanej oferty?

Potrzebujesz stylistki, która zaproponuje Ci usługi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś „TAK”, z przyjemnością Ci pomogę. Zapraszam do kontaktu ze mną. Jeżeli wolisz zadzwonić to mój numer +48 664 049 492.

POMAGAM DOBIERAĆ UBRANIA I BUDOWAĆ WYJĄTKOWE GARDEROBY

Zbuduj niebanalną garderobę dzięki zakupom ze stylistką

Jesteś w dobrym miejscu, jeśli:

  • na myśl o Twojej garderobie dopada Cię rozczarowanie i czujesz dyskomfort, bo wiesz, że mogłoby być lepiej,
  • na samą myśl o zakupach czujesz niepewność,
  • chcesz w końcu poczuć zadowolenie i ulgę, że kupione ubrania idealnie do Ciebie pasują pod względem kroju, koloru oraz wartości, jakie wyznajesz,
  • chcesz mieć ubrania, z których z łatwością stworzysz niebanalne zestawy,
  • potrzebujesz wskazówek stylistki, ale chcesz sama decydować, w jaki sposób je wdrożysz i wykorzystasz.
Analiza sylwetki z Natalią Bamber-Laskowską

Poznaj opinie

Zadowolone klientki o zakupach ze mną

Profesjonalne podejście, fachowość i ogromna wiedza. Praca z Natalia to ogromna przyjemność, a także poczucie że jest się naprawdę w dobrych rękach. Serdecznie polecam!
Anna Kaczyńska

Senior Operations Manager, Amazon

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szeroki wachlarz usług. Polecam każdej osobie, która zastanawia się, czy jej ubrania rzeczywiście wyrażają jej styl, czy podkreślają jej atuty albo po prostu otwierają pełną szafę i znowu „nie mają się w co ubrać”.
Aleksandra Weremczuk

Z Natalią znamy się „kupę lat” i nigdy mnie nie zawiodła. Teraz kiedy została doradcą wizerunkowym jest pierwszą osobą, z którą się kontaktuję w sprawie ,,ciuszkowych dylematów”. Zawsze szybko, sprawnie i trafnie doradzi mi w czym będę najlepiej wyglądać. Profesjonalna, przesympatyczna, pełna optymizmu, uśmiechnięta..mogłabym wymieniać w nieskończoność. Polecam!
Ania Werblińska

SPORTSONE

Wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom

KROK PO KROKU

Jak wyglądają zakupy ze stylistką?

Zastanawiasz się, jak wyglądają zakupy ze mną krok po kroku? Poniżej znajdziesz odpowiedź.

Wywiad – porozmawiamy o Twoich potrzebach i preferencjach

Poproszę Cię o zdjęcie Twojej sylwetki i odpowiedzi na kilka istotnych pytań. Zapytam o cel, jaki chcesz osiągnąć dzięki zakupom ze mną.

Konsultacja – omówię z Tobą wybrane stylizacje

Gdy już wiem, czego potrzebujesz, zabieram się do pracy i wyszukuję odpowiednie ubrania, które podkreślą Twoje atuty. Następnie podsyłam Ci zdjęcia z propozycjami stylizacji i ustalamy, czy kierunek, który chcę Ci zaproponować, jest zgodny z Twoimi wyobrażeniami i celami.

Zakupy stacjonarne

Zanim wybierzemy się na wspólne zakupy, otrzymasz ode mnie kwestionariusz. Znajdziesz w nim pytania o Twój obecny styl ubierania i ten, który podziwiasz u innych, o styl życia i to, co chciałabyś osiągnąć, odświeżając garderobę.

Następnie umówimy się na rozmowę telefoniczną. Pozwoli mi ona jeszcze lepiej poznać Twoje potrzeby, a w efekcie dobrać ubrania, które sprawią, że poczujesz się piękna i pewna siebie. Na podstawie Twoich odpowiedzi przygotowuję listę sklepów, które razem odwiedzimy.

Podczas wspólnych zakupów dobierzemy ubrania tak, byś mogła dowolnie je ze sobą zestawiać, tworząc wiele różnorodnych zestawów na każdą okazję. Omówię każdą stylizację i dam Ci wskazówki dotyczące jej noszenia, aby doskonale się na Tobie prezentowała. Opowiem Ci o nowych trendach w modzie i łączeniu kolorów.

Pokażę Ci najlepsze sklepy w Warszawie. Od luksusowych marek projektantów po inne, w których znajdziesz prawdziwe perełki.

Zadzwoń lub napisz i ustal termin spotkania ze mną

+48 664 049 492